Budowa domu a formalności

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

19 grudnia 2018, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba najwięcej informacji na temat formalności przy budowie domu uda Ci się znaleźć w internecie. Wydaje mi się że jakiś blog budowlany taki jak ten http://www.mgprojekt.com.pl/blog/ będzie takie infromacje posiadał. Wiem że kilka konkretnych jest w internecie. Musisz tylko poszukać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2019, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to jest bardzo ciekawy wątek który zainteresuje bardzo dużo osób.Jestem tego pewny.

____________________________________________________
kancelaria adwokacka praga południe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2019, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno będziesz musiał wykonać także niezbędne pomiary geodezyjne. Ja w ubiegłym roku podczas budowy dużej inwestycji korzystałem z usług firmy www.geodeta-wejherowo.pl. Zajęli się m.in. rozgraniczeniem nieruchomości oraz pomiarami sieci uzbrojenia terenu.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2019, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o formalności to jak najszybciej powinieneś złapać namiary na zaufanego geodetę. Może http://www.geoart.pl/ ? Jestem niezmiernie zadowolony z ich oferty, nie wspominając o dobrze i sprawnie wykonanych pomiarach.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2019, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Formalności jest sporo i niestety trzeba tego dopilnować. Inaczej potem może zrobić się bałagan w papierach i problemy ze strony urzędów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2019, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno wcześniej powinieneś wykonać stosowne pomiary na działce, czy jej zwyczajny podział. Zadanie w takiej postaci należy powierzyć zaufanemu geodecie. Mi pomógł w tym Piotr Chojnacki z http://geodezjastargard.pl/ .

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2019, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Najprościej skorzystac z jakiegos biura architektów i oni wszystko załatwią.
__________________________
finansowe wiadomości

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2019, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno potrzebny bedzie goedeta, ktory zrealizuje wszelkie pomiary i wznowienia granic. Ja te zadanie zdecydowałem się powierzyć www.ugpryzmat.pl Do zadania podszedł bardzo profesjonalnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2022, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście podszedłem do tematu troszkę inaczej:) Kiedy wybrałem już działkę i wiedziałem co będę chciał na niej robić skorzystałem z usług biura geodety Geodeta stargard ze wszystkim mi doradzili sprawdzili czy będę mógł postawić dom jaki sobie wybrałem i po zakupie pomogli załatwić wszystkie formalności:)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2023, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie macie zdanie na temat obecnych cen materiałów budowlanych?

lamele

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 116

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >