Budowa domu, czy kupno mieszkania?

« Powrót do artykułu: Budowa domu, czy kupno mieszkania? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

18 października 2017, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Dom faktycznie pochłonie więcej pracy, ale w zamian za to zapewni nam również pewną niezależność i swobodę, czego nie znajdziemy w mieszkaniu. Warto rozważyć wszystkie argumenty za oraz przeciw.


www.Studniarz.waw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2020, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

My zdecydowaliśmy się na budowę domu, choć były pewne obawy związane właśnie z tym z dużym nakładem pracy, o którym piszecie. Ale z firmą Espiro Property, która budowała nasz dom, poszło to naprawdę gładko i sprawnie. Nie spodziewaliśmy się nawet, że tak dobrze może to wyglądać, a jednak może :) Firma Espiro Property zdecydowanie godna polecenia - to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie, a współpraca z nimi jest komfortowa i przyjemna :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2022, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej moim zdaniem mieszkanie kupić bo budowa normalna mieszkania będzie trwać nawet kilka lat jeszcze polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej lakierobejcy klei farb pap pianek gipsów betonów silikonów lakierów sekatorów przecinaków kombinerek i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2022, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście decyzja należy do nas, ale mi osobiście nie chciało bawić się w budowę. Z mężem udało nam się znaleźć bardzo fajną ofertę bezczynszowego mieszkania z ogrodem w zabudowie dwurodzinnej https://www.osiedla-sogo.pl/smolec i na nią się zdecydowaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo cena była okazyjna

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2022, 07:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobacz sobie jak to wygląda jeśli chodzi o ofertę budowy domów przez www.eurodomy.pl. Firma ma spore doświadczenie i wiele realizowanych inwestycji więc wydaje mi się, że będzie można nich liczyć i ta realizacja faktycznie będzie na wysokim poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2022, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie mieszkanie jest bezpieczniejsze, zawsze można wynająć :) My kupiliśmy fajne mieszkanie o powierzchni ponad 80 mkw w jednej z inwestycji APM Development https://www.apm-development.com.pl/. Mogę szczerze polecić inwestycje tego dewelopera.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >