Budowa domu-koszty

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

26 kwietnia 2016, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się w pełni z opinią, że dobra ekipa do prac ziemnych to podstawa i dobry początek, świetnych fachowców mają w euro-standard, widać, że wiedzą co robią i prężnie działają a nie tylko patrzą jakby tu nie robić żeby im dłużej zajęło

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2016, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

niewykluczone, że podczas budowy domu pozostaną Wam jakieś materiały, które będzie można oddać na skup http://sur-wtor.eu/oferta.html Zamiast je wyrzucać to właśnie sprzedajcie i przynajmniej kwota zakupu się wam trochę zwróci

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2016, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie jakoś ekipa sprawnie działała i nie było potrzeby sprzedawania resztek bo i wszystko poszło ale za to z tymi pracami ziemnymi były cuda bo pierwsza ekipa nas wystawiła i dopiero euro-standard znalezione tu właśnie na forum okazało się ok

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2016, 07:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie rozwiązanie jest waszym zdaniem najlepsze jeśli chodzi o pokrycie dachu? Zobaczcie to - http://www.budmat.pl/index.php/blachodachowki
Blachodachówka? Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości? Trwałości?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2019, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Przygotowanie terenu pod budowę wcale nie musi kosztować majątku. Najważniejsze, żebyś wiedział, do kogo zgłosić się w tej kwestii. Mój wybór, dla przykładu padł na EL-KOP http://el-kop.pl/ Na pracach ziemnych znają się jak nikt!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2019, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyżej wspomniany tynk i rozwiązania Foveo-Tech są bardzo dobre. Praktyczne wyjście jak nie chcemy mieć problemów na elewacji, glonów, wykwitów i tak dalej. Lepiej wydać trochę więcej i mieć na ścianach rozwiązania po prostu skuteczne

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2019, 06:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Koszty budowy domu to temat rzeka i właściwie każdy inwestor ma na ten temat własne przemyślenia i doświadczenia. Ja uważam, że najtaniej jest murować się z materiałów wysokiej jakości. Zasada jest prosta - im więcej oszczędzisz na materiale, tym bardziej Cię skasują budowlańcy :) To się sprawdza nawet przy tak - teoretycznie - prostych tematach jak materiał konstrukcyjny. Sam tego zresztą doświadczyłem. Oryginalne pustaki Porotherm mają bardzo dobrą klasę odchyłów materiałowych. To oznacza, że pustaki mają jednolity wymiar. Konkurencja - nie ma. Tam jak sobie założysz, że na linię wyjdzie Ci np. 20 pustaków, to równie dobrze może wyjść np. 22 :D Różnice na długości mogą być nawet rzędu 3-4 cm. W Porothermie myślę, że jest to max 1 cm. W efekcie jest dużo mniej cięcia pustaków i sztukowania ich ze sobą.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2020, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja. Ogrzewanie klimatyzacją jest wydajne i coraz bardziej popularne. Tym, bardziej że prąd można mieć z paneli z działki. Tu polecam firmę Klimamika z Warszawy. Specjaliści od klimatyzacji

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2020, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie jeżeli chodzi o elewację to warto po prostu nie kupować najtańszych materiałów, bo to potem odbija się na jakości fasady. Lepiej dopłacić i zainwestować właśnie w jeden dobry system, np. Foveo Tech. Będzie bardzo dobra jakość fasady na domu

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2020, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas firma Espiro Property kupowała materiał, myślę, że to jest bardzo dobry układ, po pierwsze jest to duża wygoda, po drugie profesjonaliści wiedzą, jaki materiał najlepiej zakupić, a po trzecie jest to oszczędność, firma ma niższy VAT na zakup materiałów budowlawnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rozbiórki Liczba postów: 107 Grupa: Stawiamy śc... A propos takich czynności jak skup złomu to warto pamiętać, że dobrze jest zezłomować starą niepotrzebną pralkę czy z gospodarstwa rolnego pług itd.
  • jakiej firmy tynk silikonowy? Liczba postów: 92 Grupa: Stawiamy śc... Szanowna Pani, Tynk modelowany Foveo-Tech TSS 05 bez przeszkód można aplikować na różne powierzchnie, w tym na powierzchnie mocno nasłonecznione. Tynk jest odpo...
  • Stres i nerwy przy budowie domu i kredytach - jak... Liczba postów: 9 Grupa: Stawiamy śc... Budowa domu i kredyty to zwykle związane ze stresem i nerwami, ponieważ oba te procesy wymagają dużego zaangażowania finansowego, czasowego i emocjonalnego. Jed...
  • czy warto budować dom ze ścian jednowarstwowych Liczba postów: 135 Grupa: Stawiamy śc... Hej, jeśli korzystacie z materiałów wienerberger to zerknijcie na ten ich konkurs, bo mogą Wam zwrócić za nie pieniądze: https://www.budogram.pl/konkurs
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4955 Grupa: Stawiamy śc... Ja polecam przede wszystkim kupowanie zestawów, dostępne są np. zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych, szczękowych, otwornic oraz zestawy un...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 243

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >