Budowa domu-koszty

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

26 grudnia 2020, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja budowałem dom, nie kupowałem. Wymaga to wysiłku, ale zdecydowanie jest to gra warta świeczki. Przede wszystkim ważny jest projekt. Odpowiednio dobrany sprawi, że każdy domownik będzie zadowolony, dodatkowo będzie prosto utrzymać dom. na co zwrócić uwagę przy projektowaniu domu przede wszystkim na własne potrzeby, to najważniejsze

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2021, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystałem z pomocy firmy budowlanej https://gut-bud.pl/, która oferuję budowanie domów od podstaw.Warto zaznaczyć, że firma oferuję również sprzedaż materiałów budowlanych w bardzo przystępnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2021, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie przy budowie domu, na końcu będzie potrzebny kominiarz. Warto współpracować właśnie z taki, który ma wiedzę, ma doświadczenie, ma odpowiednie zaplecze techniczne, doradza co zrobić, aby wszystko po prostu było więcej niż okej. Tu polecam kontakt z http://kominiarz-podlasie.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2021, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku kupowania materiałów np. na elewację warto rozważyć oczywiście klinkier, a nie okładziny elastyczne. Obejrzyjcie sobie ten film https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm-b_Q&a b_channel=DomzCeg%C5%82y

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2021, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto również zadbać o wybór i wykonanie skutecznej hydroizolacji swojego domu i tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Icopal. My zdecydowaliśmy się tutaj na wykorzystanie Systemu Bezpieczny Fundament Icopal, który również jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2021, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Do sprawnego przebiegu budowy należy zadbać o zorganizowanie wszystkich etapów realizowanych działań, aby zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa i wysoką jakość usług. Warto zastosować pomocnicze konstrukcje, które mają w budownictwie szerokie zastosowanie. Do budowy bedą nam potrzebne przede wszystkim szalunki stropowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2021, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam w przypadku fundamentów, a dokładnie ich hydroizolacji abyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Icopal przede wszystkim ze względu na bardzo dobre warunki techniczne, gwrancyjne i jednocześnie rozsądny zakres cenowy. Między innymi Papy w Technologii Szybki Profil® SBS to następca zwykłych pap płaskich. W których zastosowano hartowane na gorąco włókna poliestrowych nowej generacji, różnemu rozmieszczeniu głównej, grubszej powłoki hydroizolacyjnej.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2021, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam materiały od http://www.rafbud-myszkow.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2021, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o najdroższą część podczas budowy to z pewnością jest wykończenie wnętrz. Ja postawiłam na nieco tańsze rozwiązania i kupiłam meble przez Internet. Tanio, szybko i bezproblemowo :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2021, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o organizację placu budowy, to na pewno trzeba także zadbać o odpowiednie zaplecze sanitarne. Teraz na przykład w WC Serwis jest świetna promocja - toaleta z umywalką dostępna jest za jedyne 198 złotych za 4 tygodnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rozbiórki Liczba postów: 107 Grupa: Stawiamy śc... A propos takich czynności jak skup złomu to warto pamiętać, że dobrze jest zezłomować starą niepotrzebną pralkę czy z gospodarstwa rolnego pług itd.
  • jakiej firmy tynk silikonowy? Liczba postów: 92 Grupa: Stawiamy śc... Szanowna Pani, Tynk modelowany Foveo-Tech TSS 05 bez przeszkód można aplikować na różne powierzchnie, w tym na powierzchnie mocno nasłonecznione. Tynk jest odpo...
  • Stres i nerwy przy budowie domu i kredytach - jak... Liczba postów: 9 Grupa: Stawiamy śc... Budowa domu i kredyty to zwykle związane ze stresem i nerwami, ponieważ oba te procesy wymagają dużego zaangażowania finansowego, czasowego i emocjonalnego. Jed...
  • czy warto budować dom ze ścian jednowarstwowych Liczba postów: 135 Grupa: Stawiamy śc... Hej, jeśli korzystacie z materiałów wienerberger to zerknijcie na ten ich konkurs, bo mogą Wam zwrócić za nie pieniądze: https://www.budogram.pl/konkurs
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4955 Grupa: Stawiamy śc... Ja polecam przede wszystkim kupowanie zestawów, dostępne są np. zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych, szczękowych, otwornic oraz zestawy un...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >