Budowa ganku

« Powrót do grupy: Robimy fundament

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

30 marca 2013, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Chciałbym dobudować ganek do domku drewnianego. I tu mam pytanko. Jak zrobić fundament. Dobudowa będzie miała powierzchnię 2m/5m/2,4 wysoka. Chciałbym się dowiedzieć jak głęboko mam wykopać dół pod fundament. Ile z tej głębokości pod ławę itp. A i czy można jakoś połączyć ściany ganku z ścianą domku jeśli tak to jak to zrobić żeby to się razem trzymało - zaznaczam iż domek jest docieplony wełną? Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2018, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ganek to było marzenie mojej żony ..... i taki jej zrobiłem. Teraz co rano siedzimy na naszym ganeczku i pijemy kawkę. Żeby dopieścić nasz ganeczek na podłogę położyliśmy deskę tarasową z firmy http://www.ultrawood.pl/kontakt/.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2019, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także zdecydowałem się na budowę ganku. Deski tarasowe zamówiłem od firmy www.tartakjejkowice.pl. Myślę, że ukończę go w lipcu. Aż żałuję, że tak późno się zdecydowałem na budowę.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2021, 17:48

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak udało Wam się doprowadzić budowę do końca? Dajcie znać czy wszystko poszło pomyślnie, pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2021, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

"gay military dating sites"
gay dating for men
dating sites for bi/gay girls

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2021, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak robiliście fundamenty na jaką grubość, klasyczne, fundamenty czy moze punktowo?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2021, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

paducah ky casual gay dating
gay dating in pakistan
gay dating sites for married

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2021, 21:20

Zgadzam sie: good 0 bad

gay dating nh
famous gay dating sites
gay emo dating site

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2021, 18:10

Zgadzam sie: good 0 bad

arab gay dating free
thai gay dating
small dick gay dating

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2021, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

squirt gay dating review
gay free online dating
dating sim gay serial killer

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Praca w Niemczech - rekrutacja Liczba postów: 19 Grupa: Robimy fund... W takim razie jeśli rozglądasz się za ciekawymi możliwościami zawodowymi za granicą i jednocześnie chcesz się nadal rozwijać robiąc co lubisz oraz najlepiej pot...
  • Fundamenty a badania geofizyczne Liczba postów: 3 Grupa: Robimy fund... Odziedziczyłem działkę po dziadkach i chcę zbudować dom ale zanim ruszę z robotą potrzebuję porady. Czy zanim zaczną wylewać fundamenty powinienem zlecić badani...
  • Używane wózki widłowe Liczba postów: 10 Grupa: Robimy fund... Natomiast jeśli będziecie do wózków widłowych jednocześnie potrzebowali dobrej jakości osprzętu to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę Mipromet u których bez...
  • Dostawcy betonu Olsztyn Liczba postów: 28 Grupa: Robimy fund... A skorzystalibyście z takie usługi,opisanej na tej stronie?https://www.mgprojekt.com.pl/blo g/zakup-betonu-online/ Bo powstaje pytanie jakiej dostarczony beton b...
  • Ile potrzeba piasku i cementu pod wylewkę dla gara... Liczba postów: 195 Grupa: Robimy fund... Na jaki garaż sie zdecydowaliście i dlaczego? Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem garażu, to polecam Wam sprawdzić stronę https://net.ilawa.pl/2023/12/23/garaz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19172 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 401

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >