Budowa maszyn

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

21 listopada 2017, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrą firmą, która zajmuje się budową maszyn jest www.elanapet.pl Po za samą ich budową zajmują się też robieniem części zamiennych do maszyn oraz naprawą i serwisowaniem maszyn. Są świetną firmą, której warto zaufać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2018, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli potrzebujecie części wykonanych z tworzyw sztucznych to polecam wam zgłosić się do firmy www.boral.pl Zajmują się wytwarzaniem przeróżnych elementów z tworzyw sztucznych. Ich produkty znajdują zastosowanie w budowie maszyn oraz w wielu innych gałęziach przemysłu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2018, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Do zbudowania porządnych maszyn budowlanych potrzebne są także równie profesjonalne części do nich. Także te z zakresu hydrauliki siłowej są niezwykle potrzebne i ważne. Ostatnio zaopatrywałem się w elementy tego typu od http://www.zakladhydraulikisilowej.pl , najwyższa jakość za super cenę. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2018, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zajmujecie się budową maszyn lub planujecie się nią zająć to polecam wam nawiązanie współpracy z firmą www.walor.com.pl Jest to producent różnego rodzaju przedmiotów i części związanych z automatyką przemysłową. W ich ofercie znajdziecie pasy napędowe, łożyska, obejmy, uszczelnienia itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2018, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli maszyny, których budową się zajmujecie wykorzystują hydraulikę siłową to polecam wam zgłosić się do firmy www.prefa-zuraw.pl Zajmują się sprzedażą części do hydrauliki siłowej. Mają dobre ceny i ciekawą ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2018, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Prowadząc firme budującą maszyny trzeba najpierw odpowiednio wyposażyć halę produkcyjną. W takiej branży często przydają się systemu i urzadzenia do sprężonego powietrza. Bardzo dobre maszyny do sprężonego powietrza oferuje firma https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/urzadz enia-do-gazow-agresywnych,76.htm. U nich można zamówić instalacje dopasowane do potrzeb konkretnej produkcji.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2018, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ktoś pytał o pompy wirowe, to ja mogę spokojnie pomóc. Sama potrzebowałam ostatnio częsci i świetne znalazłam tutaj http://fosskia.pl/ w bardzo dobrej jakości. Ceny myślę, że konkurencyjne, warto sie zainteresować. Polecam śmiało

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2018, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie jak jest budowa maszyn to większość części czasem trzeba po prostu zamówić w firmie, która specjalizuje się w CNC. Tu polecam http://galwmet.pl/ oni właśnie tego rodzaju zlecenia wykonują. Według planu, terminowo, dokładnie, z powtarzalnością.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2018, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Budowaniem i naprawianiem maszyn przemysłowych oraz zapewnianiem innych rozwiązań dla przemysłu zajmuje się firma www.semi.net.pl Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2018, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem maszyn pakujących to polecam wam zgłosić się do www.maszynypakujacelublin.pl Wykonali dla mnie maszyny tego typu i zrobili to bardzo dobrze. Są profesjonalną firmą, której można zaufać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...
  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 16 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....
  • Hale namiotowe, hale magazynowe Liczba postów: 366 Grupa: Firmy budow... Często w ogrodach pojawiają się w formie i funkcji altanek czy pomieszczeń rekreacyjnych obiekty kontenerowe - czyli np. pawilony handlowe z płyt warstwowych. N...
  • Transport ponad gabarytowy Liczba postów: 381 Grupa: Firmy budow... Korzystając z usług specjalistów w danej branży nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Od wielu lat prowadzę własną firmę transportową i zdaje sobie spraw...
  • Kto wam prowadzi księgowość?? Firma zewn? Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... Ja współpracuję z firmą https://twojaksiegowa.warszawa.pl/doradz two-ksiegowe-w-warszawie/ i serdecznie polecam. Jak chodzi o Warszawę to wydaje mi sie, ze to je...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 256

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >