Budowa sklepu

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

10 kwietnia 2011, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie wszystkich.
Nie mogę nigdzie znaleźć bardziej odpowiedniego działu do mojego tematu.

Miałbym pytanie do szanownych forumowiczów, a właściwie prośbę o poradę.
Mam działkę 13 arową i chce na niej zbudować sklep. Rozmawiałem już wstępnie z kierownikiem budowy oraz projektantem. Opcje mam takie: wybudować od razu sklep (przemysłowy) lub budynek mieszkalny a potem go przekształcić w sklep. Co byście mi doradzili szanowni forumowicze ?? No i jak z planem jeżeli by to miał być sklep ? Czy lepiej kupić gotowy i żeby go projektant przekształcić na potrzeby mojej dzialaości i działki czy dać zaprojektować całość temu projektantowi ?? Może ktoś sie orientuje z cenami takich budynków ??

Serdecznie dziękuje za okazaną pomoc.
Herdzik

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2013, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do internetowego sklepu to ja osobiście wybieram ehak24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2014, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii budowy sklepu, polecam zainteresowanie się produktami firmy ehak24.pl. Mają tanie liny stalowe, zawiesia etc.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2014, 08:17

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii budowy polecam sklep ehak24.pl. Oferują oni wszystkie niezbędne materiały do tego typu prac.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2015, 07:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Do wyposażenia sklepu na pewno będą potrzebne regały, lady itd. Bardzo dobrą ofertę takich mebli ma firma Meblant, ponieważ sprzedają meble on-line. Mają dzieki temu bardzo konkurencyjne ceny, a także dowóz na terenie całego kraju.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2017, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy planowaniu budowy trzeba pamiętać tez o tym, żeby znaleźć dobrego dostawcę materiałów budowlanych. Jeśli szukacie pustaków, bloczków betonowych itp. produktów , to warto skorzystać z usług tej firmy http://www.termat.pl/. Ja u nich kupowałem pustaki i prefabrykanty nietypowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2017, 23:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, dobry dostawca materiałów jest wazny, ale też i firma geologiczna może odegrac niemałą rolę podczas budowy sklepu. Watrto więc nawiązać kontakt z http://www.geotest.biz.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2017, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zalezy czy w miejscowym planie na twojej dzialce mozna zbudowac sklep. Jesli mozna to zlec wykonanie projektu architektonicznego nie bedzie trzeba potem zmieniac w urzedzie przeznaczenia budynku. Jesli w planie jest zabudowa mieszkaniowa to trzeba zaprojektowac dom a potem starac sie o zmiane przeznaczenia.

Ten post był edytowany przez dreslerstudio dnia: 30 sierpnia 2017, 16:04
Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2018, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przy budowie sklepu korzystałem z pomocy ekipy http://gresan.pl/ - świetnie się znaja na swojej pracy. Z łatwościa można sie z nimi dogadac. Odnajduja swietne materiały itd.Praca jest doskonale ogarnieta.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2019, 17:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mam za bardzo zdania w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • garaż - blaszak Liczba postów: 7 Grupa: Zanim wybud... Dobrym rozwiązaniem jest wiata garażowa dzięki niej zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy jest lepszą i tańszą alternatywą dla garażu. Może spełniać te same funkcje....
  • garaż blaszak Liczba postów: 39 Grupa: Zanim wybud... Jeśli interesują Cię garaże z blachy to na pewno warto zapoznać sie również z ofertą producenta Garaże Marmet. Specjalizują się również w produkcji wysokiej jak...
  • Czy obie części bliźniaka muszą być identyczne? Liczba postów: 6 Grupa: Zanim wybud... Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy Gdańska, koniecznie odwiedź https://activa.pl/oferta/domy-blizniaki- gdansk Oferują szeroką gamę domów bliźniak...
  • Budowa drogi wewnnętrznej Liczba postów: 1 Grupa: Zanim wybud... Mam działkę budowlaną z współwłasnością 1/11 w drodze wewnętrznej. Muszę zrobić dojazd do mojej działki, ale na początku drogi znajduje się rów przydrożny. Czy....
  • Warunki zabudowy a podział działki - zmiany w waru... Liczba postów: 1 Grupa: Zanim wybud... Zdjęcia dokumentów przesłałem na dysk Google, link poniżej: Link do zdjęc Witam, Szukam porady na temat warunków zabudowy na działce jaką zamierzam kupić. Kied...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 120

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >