Budować garaż czy zlecić komuś?

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

24 listopada 2017, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Niekoniecznie, choć można. W każdym razie betonowe garaże modułowe z bloczków https://www.betblok.pl/garaze-betonowe-modulo we.php można wznieść samemu, oczywiście mając jakieś doświadczenie. W razie czego można poprosić o pomoc specjalistę, choć wątpię by było to konieczne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2017, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie lepiej byłoby zdecydować się na garaż blaszany, gotowy do kupienia. W dzisiejszych czasach tanie garaże blaszane można sobie zamówić na przykład w firmie Maritom. Można wybrać kształt, wymiary garażu, a także rodzaj blachy oraz jej kolor ;) Zatem idealnie da się dopasować taki garaż do naszej działki ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2017, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem zdania, że blaszany garaż to bardzo dobra opcja jeżeli zależy Ci na niższych kosztach oraz jego szybkim postawieniu. Samych firm które się tym zajmują masz co najmniej kilka do wyboru.

www.Alkampolska.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2017, 17:46

Zgadzam sie: good 0 bad

hej, potrzebuję docieplić stropy garażu podziemnego... czy ktoś może zna firmę www.remonteam.pl? jakie opinie?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja budowę swojego garaży zleciłam firmie www.pawilon-perfect.pl, która zajmuje się budową pawilonów handlowych, kontenerów budowlanych czy garaży. Garaż, który wykonali dla mnie jest solidny i dobrze wygląda, więc polecam ich wam. Firma ma swoją siedzibę w Nadarzynie pod Warszawą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2018, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli sam nie masz doświadczenia w tej kwestii to oczywiście, że lepszym i pewniejszym rozwiązaniem będzie zlecić to komuś kto się na tym zna.

www.Studniarz.waw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2018, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zleciłam to firmie , która się tym zajmuję i wybralam taki model jak na obrazku https://transtal-sklep.pl/garaze-blaszane-bla szaki/garaz-blaszany-3x5-blaszak-I-gatunek-brama-uchylna.htm l. Z tego co widziałam to mają tez kojce dla psów i coś takiego by mi się przydało.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

ja lubię garaże ale drewniane
http://www.lizurej.pl/drzwi-wewnetrzne-drzwi- drewniane/wyposazenie/drewno/amazakoue/

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2018, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Może garaż blaszany będzie dobrym rozwiązaniem, co o tym sądzisz? Zobacz na www.Niko-stal.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór i wysoką jakość wykonania, zapraszamy:)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2018, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem bezpieczniej jest zlecić, chociaż jeżeli czujesz się na siłach, to zawsze możesz spróbować samodzielnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Logistyka Liczba postów: 37 Grupa: Moja budowa Kurczą mi się magazyny, a transport zaczyna się sypać, dlatego rozważam współpracę z firmą J&M Logistics, która jest cenionym w kraju i za granicą operatorem lo...
  • Meble na wymiar Warszawa Liczba postów: 18 Grupa: Moja budowa Paul Gauguin reprodukcje obrazów to niezwykła możliwość wprowadzenia do naszych domów piękna i egzotyki jego dzieł. Jego barwne kompozycje i egzotyczne motywy p...
  • panele fotowoltaiczne Liczba postów: 21 Grupa: Moja budowa Warto obecnie inwestować w panele fotowoltaiczne? zestaw narzynek i gwintowników
  • Gdzie zamówić projekt domu? Liczba postów: 73 Grupa: Moja budowa Jak już projekt domu będzie to warto pomyśleć gdzie będzie stała wiata garażowa?
  • Budowa stalowej hali Liczba postów: 7 Grupa: Moja budowa Cześć hala stalowa w wersji wiata garażowa to idealne miejsce przed dom żeby dopełnić walory estetyczne i chronić pojazdy przed warunkami atmosferycznymi.

Czytaj też