Budynek dla firmy

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

11 maja 2015, 22:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Właściwie to chodzi mi o biurowiec.
Czy jeśli jego forma będzie nietypowa, przyciągnie więcej chętnych do wynajęcia tam powierzchni?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2015, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że dla potencjalnych najemców oryginalna forma budynku będzie miała duże znaczenie, ale na pewno niemałą rolę odgrywa też lokalizacja i inne elementy praktyczne.
Tutaj: http://archiweb.pl/site_media/cache/9d/89/9d8 90365e4607dad28999d0456c454ad.jpg widziałam interesujący projekt, który zresztą zdobył nagrodę w jednym z architektonicznych konkursów.
Takie budynki robią furorę moim zdaniem.

Ten post był edytowany przez barmanka dnia: 12 maja 2015, 19:27
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2015, 08:20

Zgadzam sie: good 0 bad

według mnie liczy się rozpoznawalność. jak firma będzie miała swoją siedzibę w znanym biurowcu i dodatkowo w dobrej lokalizacji to zdecydowanie przyciągnie zainteresowanych. może też być również ciekawa forma wykończenia wnętrza. sporo firm projektowych oferuje takie rozwiązania, np. MY IP

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2016, 22:07

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej miec wyrozniajacy sie budynek albo byc w samym centrum

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2016, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że wygląd budynku ma duże znaczenie. Nietypowa forma na pewno zwraca na siebie uwagę. Na tej stronie widziałam fajną realizacje biurowca w Oławie, budynek jest w kształcie Formuły 1 http://stefania.pl/pilkington-profilit-realiz acje/. Ja tym w takim budynku chętnie wynajęła powierzchnie. Są też inne ciekawe realizacje na tej stronie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 marca 2017, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Z pewnością wygląd budynku ma duże znaczenie, chociażby jeśli chodzi o pierwsze wrażenie ;) W Warszawie atrakcyjne biura do wynajęcia oferuje www.gwiazda.info - między innymi lokale na Ochocie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2018, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcecie by biurowiec, w którym znajduje się wasza firma nie odstraszał potencjalnych klientów to polecam wam zadbać o jego zewnętrzny wygląd. Firma www.tab-pure.com.pl Zajmuje się czyszczeniem szklanych elewacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2018, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, czy nietypowa forma budynku ma przełożenie na jego popularność wśród wynajmujących. Raczej bardziej istotne jest chyba by budynek był estetyczny i funkcjonalny. Dla wielu osób szukających biura ważne jest też by budynek był nowoczesny i elegancki. W Krakowie dużym powodzeniem cieszy się np. biurowiec Archetura Kraków, który możecie sobie obejrzeć na stronie http://blog.barwasystem.pl/category/obiekty/b iurowiec-archetura/. Chociaż każdemu kto ma okazje, polecam obejrzeć ten budynek na żywo, bo wygląda jeszcze lepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2018, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Zadaliście pytanie o windy – moim zdaniem w takim budynku powinny być zarówno windy osobowe, jak również winda towarowo-osobowa przeznaczona do transportu np. materiałów biurowych, mebli, innego wyposażenia. To podstawowa sprawa. Jeżeli chodzi o firmę, polecam kontakt z firmą Windpoldźwigwindpoldzwig.pl/kontakt.html. Pomogą wycenić windę, zamontują ją, będą serwisować. Taka kompleksowa opieka.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2020, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Winda w budynku firmy to obowiązek. Jednakże, może ona ulec ogromnemu popsuciu. Ten kłopot spotkał i nas, dlatego należało coś z tym zrobić! Odezwaliśmy się do [url]https://www.technivcontroll.pl/[/ul] a naprawa zajęła im dosłownie chwilę. No i mamy w końcu spokój!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka klimatyzacja? Liczba postów: 135 Grupa: Innowacje w... Klimy AIWA są spoko, bo nie biorą dużo prądu i mają tryb eco. Łatwo się nimi steruje, więc polecam. Model AIWA-MU25IN/OUT jest świetny do małych i średnich pomi...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2772 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...
  • Budowa hali Liczba postów: 240 Grupa: Innowacje w... Z pewnością warto zauważyć, że znaki znaki ochrony przeciwpożarowej służą jako wizualne przypomnienie dla pracowników, aby podejmowali niezbędne środki ostrożno...
  • Nowoczesne domy z drewna Liczba postów: 16 Grupa: Innowacje w... Nowoczesne domy z drewna https://domyhbe.pl/ to coraz popularniejszy trend w dzisiejszym budownictwie, łączący tradycyjne materiały budowlane z nowoczesnymi tec...
  • pompy ciepła Liczba postów: 27 Grupa: Innowacje w... Co w sumie robi taka pompa jonowa? Coraz częściej widzę gdzieś takie rozwiązania, ale właściwie nie wiem, jak to działa. Napisałabyś coś więcej?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >