Carbonowe elewacje?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

5 września 2010, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, przyszedł właśnie czas robienia elewacji na mojej budowie - potrzebuję porady co do najlepszych materiałów? Jaką technologię możecie polecić? Podobno są jakieś carbonowe tynki, ale jak to w ogóle działa? Dzięki za rady

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 września 2010, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam Caparol Carbon na ścianie od garażu. Tynk został przetestowany już nie raz przez dzieciaki ;P rower, piłka nożna, koszykówka i pewnie wiele innych rzeczy o których nie wiem a pomimo tego nie widać śladów zużycia ani pęknięć. Fakt, że jest droższym systemem tynków ale warto zainwestować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2010, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli jesteś zadowolony z carbonu to dobrze, ale na pewno sporo na to poszło pieniędzy. jest drogi.
Ja tam jestem za mineralnym. I też tak na nim nie widać zabrudzeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2010, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Czyli jakościowo jest ok, tak? No dobrze, ale jakie poza ceną są różnice między takim carbonem, a mineralnym na przykład? Napiszcie coś więcej proszę, bo w tej dziedzinie muszę niestety na cudzych opiniach polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2010, 23:54

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest ten carbon z tego filmiku?

http://www.e-sciany.pl/film,24,elewacja_carbon_caparol.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2010, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik waclaw napisał: jeśli jesteś zadowolony z carbonu to dobrze, ale na pewno sporo na to poszło pieniędzy. jest drogi.
Ja tam jestem za mineralnym. I też tak na nim nie widać zabrudzeń.

Zgadza się drogi był. Szukając oszczędności zamontowaliśmy go tylko tam gdzie było to niezbędne (garaż). Reszta domu, mniej zagrożona na uszkodzenia, została wykonana "zwykłym tynkiem".
Użytkownik wubin napisał: To jest ten carbon z tego filmiku?

http://www.e-sciany.pl/film,24,elewacja_carbon_caparol.html< /span>

Dokładnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2010, 23:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Darek - a nie było problemow z montażem? Wszystko poszlo ok?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2010, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

^^ Szczerze nie było bo była ekipa wykwalifikowana w kładzeniu tego typu tynków. Sam bym sobie chyba nie poradził ;p

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2010, 19:32

Zgadzam sie: good 0 bad

To spoko - albo udało Ci się odpowiednio trafic na ekipe, albo maja niezły system supportu

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2010, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

hmm patrząc na czas jaki te tynki są na rynku to trafienie na ekipę która potrafi graniczy z cudem. Chyba, że oficjalny producent zapewnia serwis?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 143 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 293 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...
  • Gdzie kupić łączniki do drewna? Liczba postów: 20 Grupa: Technologie... Moim zdaniem przy wyborze materiałów budowlanych warto kierować się sklepem. W takich ogólnych marketach budowlanych ciężko jest z profesjonalną pomocą przy wyb...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 625 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >