Cegiełka z gipsu budowalanego

« Powrót do grupy: Produkcja imitacji kamienia i cegiełek z gipsu

3 września 2017, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Zacząłem interesować się odlewami z gipsu budowlanego w formach poliuretanowych. Używam do tego gipsu budowalnego (nie przeszkadza mi że szybko wiąże) firymy 'Dolina Nidy'. Ale zastanawiam się czy nie lepszy był by może firmy Knauf. Problem mam taki że nie mogę Sb wymyśleć sposoby na ich suszenie, bo po 10 min odlewy nadają się do wyciągnięcia (bez jakich kolwiek problemów) ale one dalej schnąć muszą najlepiej w pozycji 'stojącej' ale pozostają lekko szare. Czy jest ktoś w stanie mi poradzić jak dokładnie suszyć i jak długo?
Próbowałem farbić je pigmentem wlewając go do wody, kolor wyszedł ale nie taki jak bym chciał, woda była krwisto czerwona ale cegiełka wyszła lekko czerwona. Czy to normalne że kolor blednie po dodaniu gipsu budowlanego firmy DN? Czy coś jakieś lepsze i nie droższe sposoby do farbowania?
Mogę pokazać zdjcia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

  • wakacje Liczba postów: 6 Grupa: Zapytanie.p... Na wakacje koniecznie trzeba zabrać okulary słoneczne damskie, które nie tylko dodadzą stylu letnim outfitom, ale również będą niezbędną ochroną dla oczu przed....
  • salon kosmetyczny Liczba postów: 7 Grupa: Zapytanie.p... Sezon dopiero sie zaczyna - moze warto pomyslec nad reklama - popracować nad strona na FB i Insta. Pol roku to malo i jesli nie jestes na minusie to i tak uwaza...
  • Tapicerowanie i naprawa mebli wе Wrocławiu Liczba postów: 2 Grupa: Meble Wybór odpowiednich tkanin do tapicerowania mebli pozwala na wyrażenie indywidualnego stylu i charakteru wnętrza. Różnorodność dostępnych materiałów np tutaj htt...
  • Powitanie Liczba postów: 1 Grupa: Cześć przyj... Cześć wszystkim, Branża budowlana to mój konik. Mam nadzieję, że będę mógł "sprzedać" wam parę wskazówek!
  • Kalkulator kredytowy Liczba postów: 6 Grupa: Finansowani... Jeśli chodzi o pożyczkę, to wygodną opcją jest wzięcie jej przez internet. Pod adresem: https://wygodnepozyczki.pl/ znalazłam stronę gdzie jest to możliwe. Fajn...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >