Cegła we wnętrzu mieszkania

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

6 października 2015, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła jest super! Mnie wymarzyła się w salonie i położyłam taką okładzinę na całej jednej ścianie. Warto tylko zadbać o dobre podświetlenie, żeby wieczorem wyeksponować jej ciepły kolor i strukturę, ja na przykład wybrałam takie listwy spot: http://britoplighting.pl/Produkty,3199/Spoty/Sergio

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2015, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła to super pomysł, przy odpowiedniej aranżacji może wyglądać wszystko bardzo przytulnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2015, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem za. Cegła wewnątrz domu może dać fajny klimat. Osobiście jak miałbym się zdecydować na taki zabieg, to tylko w przedpokoju

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2015, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Również polecam celegly w domu ale prawdziwe a nie podrabiane z IKEA albo Castorama.. Wtedy jest odpowiedni klimacik !

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2015, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie, cegła wygląda interesująco, ale obawiałbym się o jej utrzymanie.. Ja mam u siebie tynk dekoracyjny od polskiej marki Ecorson. Nie dość, ze idealnie współgra z salonem, to w utrzymaniu jest niezwykle prosty

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2015, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła pozwala swtorzyć taki bardzo specyficzny klimat, lubie go osobiście. W dodatku fajne są cegły klinkierowe, ręcznie formowane, duży ich wybór znajdziecie np. w sklepie http://mikulska.pl/ :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2015, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi takie rozwiązanie bardzo przypadło do gustu,cegła we wnętrzu jest czymś naprawdę bardzo fajnym,oryginalnym niż banalna fototapeta czy zwykły kolor. Do tego obowiązkowo podświetlane listwy led,wówczas całość jest bardzo efektowna.



www.Vitre.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2015, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się podoba i to bardzo pod warunkiem że pasuje do całości.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2015, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła wygląda świetnie i nowocześnie. Dla osób, które nie są w pełni przekonane polecamy tapety i fototapety ze wzorem cegły.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2015, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam się że cegła we wnętrzu doskonale się prezentuje. Jednak ja żałuję że zastosowałam takie rozwiązanie. Jest to jednak trwały materiał i jak wystrój się nam znudzi to nie jest tak łatwy do zmiany jak tapeta. Gdybym miała teraz decydować zdecydowanie wybrałabym fototapetę :) a jeśli już koniecznie chcesz zostać przy motywie kamienia to możesz zastosować takie rozwiązanie: https://nexterio.pl/124482,Ergis-Fototapeta-FTS-1313-Stones- aftistic-364x254cm.html?utm_source=kreocen&utm_medium=cpc&ut m_content=link&utm_campaign=porownywarki&utm_term=Fototapety

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >