Cegła we wnętrzu mieszkania

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸

14 maja 2016, 22:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz bardzo modne są wnętrza z białą cegłą. Co o nich myślicie? Podobają się Wam?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 maja 2016, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

ja marzyłam o kamieniu dekoracyjnym do pokoju, ale po poznaniu ceny zdecydowlaiśmy się na tapetę imitującą białą cegłę. wygląda jak prawdziwa:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2016, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mam być szczera to mi osobiście bardzo podobają się takie motywy kolorystyczne cegły w mieszkaniu,zarówno w wersji białej jak i klasycznej czerwonej. Zawsze to coś innego niż tapeta,co prezentuje się zdecydowanie ładniej.

www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2016, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak białe listwy o tylko tutaj http://www.mardom-sp.pl/produkty/sztukateria- mardom-decor. Pokryte są specjalnym preparatem, dzięki któremu są śnieżno białe i gładkie. Dodatkowo mają też najlepszą na rynku jakość listew flex (elastycznych). Dzięki czemu można je montować nawet w najbardziej fikuśnych wnętrzach .

Ten post był edytowany przez janek437 dnia: 24 maja 2016, 16:05
Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2016, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej,zamiast cegły możesz też pomyśleć o kamieniu ozdobnym,każde z tych rozwiązań będzie dobre i trafione,to co wybierzesz to już kwestia gustu.

www.Designer.ski

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2016, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo podoba mi się cegła we wnętrzach. Dobrze skomponowana z wnętrzem będzie fajnie. Szczególnie podoba mi się w nowoczesnych wnętrzach :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2016, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajna jest właśnie stara cegła, ewentualnie klinkieryt. Plusuw zastosowania ejst sporo, łatwo się to czysci, w miarę prosto kładzie, samemu można to zrobić. No i materiał jest na tyle uniwersalny, że pasuje do każdego pomieszczenia w zasadzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2016, 21:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła w różnej formie i kolorystyce to rozwiązanie popularne i modne, choć trzeba uważać żeby go dobrze wkomponować.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2016, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

A czemu nie stara cegła wygląda genialnie w niektórych wnętrzach

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2016, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła w domu, to świetny pomysł, trzeba tylko umieć ją dobrze wkomponować, a wtedy zdecydowanie dobrze wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >