Cegła czy tapeta do salonu

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

4 kwietnia 2015, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wolę gładkie ściany, niż jakieś faktury, można wtedy bardziej poeksperymentować z dodatkami, z wzorami na tapicerce, na tkaninach. W ogóle, to zamiast tapet można pokusić się też o skorzystanie z szablonów malarskich. Tutaj mają ciekawe wzory, np. w stylu skandynawskim: http://stencils.pl/. Naprawdę świetnie się to prezentuje, a jaj zechcemy sobie wnętrze odświeżyć, nie musimy zrywać tapety ;). Super sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2015, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Przepraszam za literówkę, miało być oczywiście "jak" :).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2015, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Eksperymentować z fototapetą można np w pokoju dziecka,gdzie faktycznie mamy duże pole manewru,w salonie trzeba dobrać rozsądnie taką aranżację i tynk strukturalny również wydaje mi się być bardzo dobrym pomysłem.

www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2015, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam wolę cegłę, tapet nie lubię. Ale to oczywiście kwestia gustu. Jestem tego samego zdania co Marciniak - jedna ściana z cegły na pewno będzie dobrze wyglądać, bo wszystkie cztery to sobie nie wyobrażam:)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2015, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię cegłę! Ale taką prawdziwą, skuty tynk i pomalowany na biało. Tylko zastanawiam się teraz czy to malować wałkiem czy jakimś pędzlem? Na stronie http://www.ciechanowski.pl/ widziałem duży wybórr akcesoriów malarskich, poradzicie które wybrać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2015, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A może zamiast wszechobecnej tapety zastosować sztukaterię - panele dekoracyjne 3D panele ścienne czy listwy ścienne ? Idealnie komponują się z cegłą, kamieniem czy drewnem. Warto z nimi łączyć inne dekoracje i ozdoby - lustra, obrazy. Wpisują się w każde wnętrze, od klasycznych po nowoczesne, dzięki różnorodności kształtów. Tworzą przestrzenie na ścianie, w bardzo efektywny sposób ja dekorują, nadają stylu i elegancji.
Pomalowane na ulubione kolory sprawią, że wnętrze nabierze indywidualnego charakteru.





Ten post był edytowany przez Ekspert Sztukaterii WMB dnia: 14 kwietnia 2015, 10:36
Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2015, 19:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli wybierasz cegłę to radzę dać ją tylko na jedną ścianę, albo tylko fragment ściany. Cegła jest też bardziej wymagająca jeśli chodzi o sprzątanie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2015, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła lub kamień dekoracyjny czy tynk strukturalny na jedną ze ścian,to moim zdaniem bardzo dobry,ciekawy pomysł i tym sposobem będziesz miął fajnie ozdobiony salon,zamiast iść w kiczowatą tapetę.

Pozdrawiam www.SprytnyMajsterkowicz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2015, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A może naturalny kamień ? Ma ciekawszą kolorystykę i wzornictwo :) I na pewno będzie pasował do każdej aranżacji. A czy to będzie granit, marmur czy piaskowiec wszystko zależy od was :) U nas znajdziecie różnorodne rodzaje kamienia :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2015, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj jestem zwolennikiem cegły lub kamienia dekoracyjnego,uważam że będą prezentować się o niebo lepiej niż fototapeta na ścianach w naszym salonie.


wwww.MebleJeziorny.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 477 Grupa: Najnowsze t... Rzeczywiście ten sklep ma bardzo szeroką ofertę. Myślę, że warto sprawdzić, jeśli ktoś szuka firan.
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 340

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >