Cegła czy tapeta do salonu

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

27 października 2015, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko ok, tylko podstawowe pytanie brzmi czy całość będzie ze sobą współgrała i czy taki ogólnie modny element akurat do naszego wnętrza będzie pasował.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2015, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Zalezy jaki kto chce uzyskac efekt. Ja raczej odchodze juz od tapet, za szybko mi sie nudzą. Staram sie wykorzystywac jakies nowoczesne efekty na scianach, jak np. efekt ombre czy w ogóle farby dekoracyjne. Ostatnio mialem przyjemnosc uzywac Perlagrande marki ecorson i efekt na ścianie jest super:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2015, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Mając tylko te dwie opcje do wyboru,to zdecydowanie cegła,jest ładniejsza,lepiej się prezentuje. Fototapeta zawsze przywołuje u mnie wspomnienie z dzieciństwa,więc w pokoju dziecka jest dla niej odpowiednie miejsce.


www.Domartstyl.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2015, 17:10

Zgadzam sie: good 0 bad

te współczesne tapety nie są takie tandetne jak te z PRLu. A my nie mogslismy się zdecydować czy cegła, czy kamień dekoracyjny czy tapeta i w końcu zamówiliśmy sobie tapetę w cegłe. W tym sklepie on line znajdziecie duży wybór tapet do całego domu i kleje montażowe http://www.krainabarw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2015, 18:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno tandetą nie są wszystkie, aczkolwiek i to się zdarza. Ja jeżeli miałbym juz wybierać to raczej fototapetę i to tylko na jedną ściane :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2015, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja odradzam fototapetę,bo mamy kilka innych i to znacznie ciekawszych alternatyw do wyboru,jak cegła,kamień dekoracyjny,panele 3D lub szablony malarskie czy tynk strukturalny.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2015, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od dwóch podstawowych spraw, czyli budżetu jakim dysponujemy oraz tego jak całe mieszkanie, czy dane pomieszczenie ma byc zaaranżowane, dopiero wtedy możemy wybrać konkretny materiał.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2016, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się,budżet również jest ważną kwestią,ale przecież to oczywisty fakt który każdy z nas posiada na uwadze. Daj znać na jaka opcję wykończenia salonu ostatecznie się zdecydowałeś,czekamy na Twoją odpowiedź.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2016, 21:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła na ścianach wygląda bardzo ładnie i moim zdaniem jest ona coraz bardziej popularna, szczególnie w salonie na ścianie za telewizorem. Takie własnie rozwiązanie mam u siebie - cena samego materiału za 1m2 rzadko wynosi poniżej 100 zł. W przypadku użytej w moim domu cegły koszt materiału wyszedł 120 zł za 1m2. W porównaniu z kamieniami, farbami czy tapetami - jest to cena dość wysoka. Oczywiście jakość i trwałość też jest niewspółmiernie większa w przypadku klinkieru, ale przy zwykłym porównaniu cenowym cegła wypada zawsze dość marnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2016, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

A fototapeta nie jest popularna? Bo wg mnie mamy jej prawdziwy przerost formy nad treścią i o niebo lepiej wypadnie cegła ozdobna w czerwonym kolorze.

www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 355

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >