Cegła w salonie

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

1 października 2021, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Obecnie mam normalne, tynkowane ściany. Zastanawiam się nad zmianą na coś bardziej stylowego. I chodzi mi by na części salonu, na jednej ścianie, dać coś a'la cegłę. Kilka takich aranżacji widziałem już i powiem, że to całkiem fajnie wygląda. Co myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2021, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajny pomysł. Tylko nie idź w te zamienniki robione z gipsu, bo to beznadzieja. Można iść w zwykłą cegłę, ale to trochę zabierze przestrzeni z wnętrza. Taka cegła to jakieś 6 cm, wiec jak zrobisz wszystkie ściany to trochę się nazbiera. No i to też trochę waży. Na rynku też są płytki z czegoś takiego, co się nazywa elastyczny klinkier. Cieniutkie płytki o całkiem fajnym wyglądzie. Wydaje mi sie, że widziałem w OBi i jeszcze jakimś markecie. Może taki system by zdał egzamin u Ciebie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2021, 18:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, jeśli cegła to naturalna, prawdziwa, dobrej jakości. https://www.decoroom.eu/blog/

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2021, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajny pomysł. Też to brałam pod uwagę. Myślałam o zrobieniu z cegły. ale to jednak kilka cm ucieka na wielkości pomieszczenia. Może to niewiele ale zawsze. Cegła to jakieś 6 cm + cement który bedzie z tyłu. Można też zrobić z takich płytek. Wyglądają podobnie, a są cieńsze. I lżejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2021, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Trend na cegłę cały czas na obecny i ja też swego czasu miałam takie dylematy. Znalazłam fantastyczny zamiennik cegły w postaci płytek mineralnych ręcznie robionych z Elastolith. Efekt doskonały, a ich plusem jest to, że łatwo się je montuje, ponieważ klej montażowy spełnia funkcję również fugi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2021, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie o te płytki mi chodziło. Byłem w weekend w Obi i widziałem. Elastolith. Jak rozmawiałem ze sprzedawcą to mogą załatwić dowolny kolor z oferty, a ta jest bardzo bogata.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2021, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz też zobaczyć u nich na stronie. Mają już swój sklep internetowy. Reklamują go co jakiś czas na swoim kanale na FB. Pewnie tam dostaniesz wszystko, co mają. Ich profil to całkiem fajne źródło inspiracji.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2021, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałam je stacjonarnie w sklepie gdyż musiałam zobaczyć w rzeczywistości jak taka płytka się prezentuje. Bardzo to ułatwiają wizualizacje jakie są w sklepie choć nie powiem realizacje przedstawione na profilu producenta są boskie.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2021, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Cudny materiał do wnętrz, także do kuchni, zerknijcie na jedną z takich aranżacji. https://www.decoroom.eu/realizacje-galeria/ul -barska-ochota/1858

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2021, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Płytki Elastolith są łatwe w obróbce i dają przepiękny efekt. Wybór koloru wśród dostępnej plecie barw 10 tys. kolorów sprawia, że możemy z nich wyczarować wnętrze ze swych marzeń. Sama mam płytkę Napoli w korytarzu i prezentuje się zacnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Comfypack https://comfypack.pl/ specjalizuje się w produkcji beztubowej folii stretch, zapewniając rozwiązania opakowaniowe charakteryzujące się trwałością i el...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 252

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >