Cegła we wnętrzu mieszkania

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 sierpnia 2015, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o zastosowaniu cegły we wnętrzu? Może jednak nowe - alternatywne rozwiązania sprawdzają się lepiej?

Ostatnio o tym pisaliśmy, zapraszamy!:
https://www.facebook.com/NiebanalnyMebel/posts/1683955981841 122

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2015, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania. Według mnie wygląda to na niedokończoną pracę. Brakuje klimaty przytulnego mieszkania. Wnętrze wydaje się zimne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2015, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do cegły jako materiale wykończeniowym np na ściany,to jestem bardzo pozytywnie nastawiona bo już sama w sobie stanowi o znakomitej ozdobie i prezentuje się bardzo ciekawie. Warto pomyśleć też o dodatkach podczas urządzenia mieszkania,polecam www.KamilaMeble.pl gdzie znajdziecie stylowe,oryginalne krzesła i fotele.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 15:34
Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2015, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła wygląda klimatycznie. Nadaje nastrój.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2015, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja mama również nie jest zwolenniczką cegły, bo jest dla niej synonimem niewykończonego wnętrza - może to kwestia mentalności? Osobiście jestem zwolenniczką tego materiału, ponieważ daje ogromne możliwości, a wnętrze nabiera oryginalnościhttp://perfectspace.pl/zoliborz120m-3-pokoje-s oft-loft/

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 15:35
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2015, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście że warto urządzić swoje wnętrze w całości w cegle lub kamieniu ozdobnym,to zawsze nadaje niesamowitego klimatu i sprawia ze całe mieszkanie jest wyjątkowe,wręcz magiczne. Bardzo podobają mi sie właśnie takie rozwiązania.

www.Vitre.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2015, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie super, ponieważ jestem wielką fanką loftów. Podobają wam się inwestycje w takim klimacie?

Ten post był edytowany przez lara dnia: 8 października 2015, 10:10
Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2015, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła to brzmi jakoś tak strasznie surowo dla wielu, a przecież dobór materiału w tym segmencie jest bardzo, bardzo szeroki, tak jeśli chodzi o wygląd, kolorystykę, fakturę, wielkość itd.
https://www.facebook.com/decoroom.eu

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 6 października 2015, 13:01
Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2015, 20:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobno ładne jest to, co się komu podoba :) Cegła oczywiście nie do że każdego wnętrza będzie pasowała.
Jeśli inspirujesz się stylem rustykalnym i masz jeszcze gdzie w pomieszczeniu elementy z tego stylu (lub je planujesz) – surowa cegła na pewno się sprawdzi. Nie mam pojęcia dlaczego, większość osób uważa, ze ładna cegła to ta równiutka, gładka i docięta co od milimetra. Dla mnie piękno tkwi w naturalności, a jednocześnie ciepłym minimalizmie. W swoim domku nie będę miał nawet jednej klinkierówki.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2015, 23:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie osobiście cegła w pomieszczeniach się nie podoba;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >