Cegły w łazience? Co sądzicie

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 kwietnia 2013, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Znalazłem fajny pomysł (przynajmniej tylko wizualnie póki co) do łazienki. Mowa o cegłach na jednej ścianie przy lustrze tak jak to jest tu: http://www.urzadzamy.pl/lazienka/lazienka-ara nzacje/dekoracja-scian-w-lazience-lazienki-z-cegla-tapeta-ka mieniem-drewnem,72_7548.html co uważacie? Druga sprawa ciekaw jestem czy to w ogóle jest praktyczne bo czyszczenie i sprzątanie tego miejsca pewnie jest tragiczne i na zdjęciu to może tylko wyglądać ładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 maja 2013, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Wygląda rewelacyjnie, ale osobiście nie wyobrażam sobie czegoś takiego w naszych polskich realich np. w łazienkach w blokach z wielkiej płyty.

Jestem zdania że w łazience powinno się wykorzystywać materiały, które są możliwie jak najprostsze w utzymaniu czystości, czyli na przykład wszystko co jest gładkie w dotyku.
Taka chropowata cegła + cementowe fugi + wilgoć to chyba nie jest dobry pomysł, no chyba że łazienka ma 40 mkw i super wentylację.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2013, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo atrakcyjna propozycja,tego typu cegła dekoracyjna znakomicie się sprawdzi i upiększy nasze wnętrze,myślę że nie tylko w łazience. Warto.


www.1lazienka.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2013, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie czemu nie,szczerze mówiąc to dawno już nie widziałem aranżacji właśnie w takim stylu więc jestem ciekaw jak prezentuje się na żywo. Cegła na ścianę,a co na podłogę,zwykłe płytki?


www.Goliat-Importer.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2013, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Niezły pomysł, ale chyba wymaga trochę wkłady\u w zadbanie o to, żeby nic się tej cegle nie stało od wilgoci

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2013, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

A wyobrażasz sobie ile czasu zajmować Ci będzie wycieranie kurzu spomiędzy cegieł? Kiedyś byłem u znajomych i mieli właśnie cegłę w łazience. Wzięli, bo chcieli mieć oryginalną łazienkę, ale nie przemyśleli praktyczności i później narzekali na ten pomysł. Wygląd wyglądem, ale trzeba pamiętać, że później trzeba o to dbać...

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2013, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Wycieranie kurzu spomiędzy cegieł? ;) A to płytki się same czyszczą, więc nic wycierać nie trzeba?
Właśnie cegły będą o niebo łatwiejsze w czyszczeniu niż cokolwiek innego. Jeśli macie ciekawy pomysł na aranżacje to sądzę, że będą ok, choć wg mnie nie pasują one w ogóle do małych łazienek.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2013, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ladnie to wyglada ale nie wiem czy jest to dokonca praktyczne

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2013, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

I wygląda ładnie i praktyczne jest i cenowo rozsądnie wychodzi. www.decoroom.eu/realizacje/28.html

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2013, 19:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to sam nie wiem co o tym myśleć, ponieważ z jednej strony takie cegły dekoracyjne na pewno są bardzo ładne i prezentują się elegancko, natomiast czy praktycznie to już inna kwestia.


www.MyLed.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >