Cement na fundamenty?

« Powrót do grupy: Robimy fundament

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

22 lutego 2018, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

No to może warto pójść w stronę tańszych rozwiązań ze względu na duże wymagania co do powierzchni

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2018, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

No popytaj na forach specjalistycznych o odpowiedni cement bo tutaj to nie wiem czy trafisz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2018, 18:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej korzystać z pomocy profesjonalnej betoniarni. Bez dwóch zdań. Zamawiasz określoną ilość, do tego nie masz kłopotu z rozrabianiem itd. Mogę podsunąć namiar do sprawdzonej przeze mnie betoniarni http://www.hydrobudowa1.pl/. Mają naprawdę dobrą ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2019, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wy or jest duży ja bym jednak postawił na jakość bo jest to podstawa naszego domu na lata

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2019, 20:50

Zgadzam sie: good 0 bad

beton można zamówić przez internet na ebeton.pl wraz z dostawą do domu. Nawet możesz sobie wybrać godziny dostawy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2019, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mazi1117 napisał: beton można zamówić przez internet na ebeton.pl wraz z
dostawą do domu. Nawet możesz sobie wybrać godziny
dostawy.


Brzmi całkiem dobrze , jednak mam pewne obiekcje co do kupna betonu online. Kto mi zagwarantuje odpowiednią jakość?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2019, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Wizin napisał: Brzmi całkiem dobrze , jednak mam pewne obiekcje co do
kupna betonu online. Kto mi zagwarantuje odpowiednią jakość?


Zamawiając zgłąszasz jaka ilość zamawiasz. To czy zamówisz odpowiedną ilość należy przeliczyć przed zamówieniem. Masz wszystko opłacone i opisane na WZ-ce.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2019, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry,
ma Pani możliwość zamówienia betonu online, za pomocą witryny eBeton.pl. W naszej ofercie znajdzie Pani betony różnej klasy oraz wytrzymałości w korzystnej cenie. Jesteśmy pierwszą taką stroną, która otwiera się na klientów z tego typu usługą.
Samo zamówienie jest bardzo intuicyjne; za pośrednictwem strony określa się lokalizację, wybiera rodzaj i ilość betonu oraz termin dostawy. Kolejnym etapem jest podanie danych do faktury, dokonanie płatności i oczekiwanie na swoje zamówienie.
W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Zespół Portalu eBeton
www.ebeton.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2019, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

a ile czasu od zamówienia oczekuję się na realizację zamówienia ?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2019, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Wizin napisał: Użytkownik mazi1117 napisał:
beton można zamówić przez
internet na ebeton.pl wraz z

dostawą do domu. Nawet możesz sobie wybrać godziny

dostawy.




Brzmi całkiem dobrze , jednak mam pewne obiekcje co do
kupna betonu online. Kto mi zagwarantuje odpowiednią
jakość?


a jaką masz gwarancję jakości betonu masz zamawiając stacjonarnie??

Przecież zamówienie przez internet jak i stacjonarnie to taka samo tylko że internetowo ułatwiasz sobie życie bo nie musisz jechać do betoniarni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fundamenty a badania geofizyczne Liczba postów: 3 Grupa: Robimy fund... Odziedziczyłem działkę po dziadkach i chcę zbudować dom ale zanim ruszę z robotą potrzebuję porady. Czy zanim zaczną wylewać fundamenty powinienem zlecić badani...
  • Praca w Niemczech - rekrutacja Liczba postów: 18 Grupa: Robimy fund... Planujesz pracę w Niemczech, ale nie znasz języka? Nie martw się, jest to możliwe i ten artykuł podpowie Ci, jak to zrobić. Dowiesz się, w jakich branżach możes...
  • Używane wózki widłowe Liczba postów: 10 Grupa: Robimy fund... Natomiast jeśli będziecie do wózków widłowych jednocześnie potrzebowali dobrej jakości osprzętu to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę Mipromet u których bez...
  • Dostawcy betonu Olsztyn Liczba postów: 28 Grupa: Robimy fund... A skorzystalibyście z takie usługi,opisanej na tej stronie?https://www.mgprojekt.com.pl/blo g/zakup-betonu-online/ Bo powstaje pytanie jakiej dostarczony beton b...
  • Ile potrzeba piasku i cementu pod wylewkę dla gara... Liczba postów: 195 Grupa: Robimy fund... Na jaki garaż sie zdecydowaliście i dlaczego? Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem garażu, to polecam Wam sprawdzić stronę https://net.ilawa.pl/2023/12/23/garaz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >