Cena stropu

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 marca 2007, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś może mi podpowiedzieć który strop wychodzi najtaniej. Chodzi mi o stroy teriva, ackerman i monolityczny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 marca 2007, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Podpowiem kupiłem gotowy strop z firmy Stropex z Pleszewa ponad 80m i zapłaciłem 5000 tyś zł do tego trzeba około 350 m/b drutu zbrojeniowego 10 lub 12 koszt około 600zł i dwie może trzy tony cementu po 360zł tj około 1000zł plus piasek około 300zł to razem bez wykonania około 7000 zł.
Jeśli strop tradycyjny to 1.5 tony drutu koszt około 4000 tyś zł szalunki można wypożyczyć lub z desek to też pewnie z 1000 zł cement około 5ton plus piasek to kolejne 2500 tys zł plus wykonanie.
Reasumując koszty podobne ale po co się narobić

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 marca 2007, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

To duzo wiecej pracy jest przy tej drugiej opcji? Przyznam,ze nie bardzo znam sie na stropach- budowa domu wciaz przede mna. A jak sie te prace rozkładaja czasowo?Który rodzaj robi sie szybciej? (naleze raczej do niecierpliwych osob :wink:
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2007, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

no i ci nie podpowiedzieli, widzisz!! :D :evil: :twisted: :?: :P :? 8) :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2007, 20:32

Zgadzam sie: good 0 bad

gotowiec jest szybszy moim zdaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2009, 02:04

Zgadzam sie: good 0 bad

najtańsze sa stropy teriva
mozna sie skonsultowac z nr 512-313-337

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2010, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

najtańsze są stropy drewniane i nie ma zbędnych zakpów takich jak deski czy steple które się poźniej poniewierają po budowie

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2010, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Współpracowałem z kilkoma firmai.
Najlepsza cene i najlepsza obsługa była w firmie mega100. Bardzo miła współpraca i najlepsza cena stropu. Towar szybko przyjechał transportem bez problemu do tego HDS. serdecznie polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2011, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Obecnie najkorzystniejszy stosunek ceny do jakosci ma Konbet. to lider rozwiązań stropowych, więc trudno sie dziwic.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2012, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam!

Obecnie najtańszą technologia wykonania stropu są płyty strunobetonowe. Zapewniają zarazem najszybsze wykonanie i kontynuacje prac. PO środku stawki kształtują się stropu gęsto żebrowe. Największego nakładu pracy oraz kosztów pochłaniają stropy monolityczne. Każda technologia ma swoje wady oraz zalety. Niekiedy wybór technologii wykonania stropu nakłada specyfika projektu lub szczególne warunki zabudowy.

Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 26 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >