Ceny mieszkania w kaminicy

« Powrót do grupy: Prywatne kamienice

25 sierpnia 2010, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem ciekawy ile kosztuje mieszkanie w prywatnej kamienicy, orientujecie się w cenach?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2010, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli podasz jakiś metraż który Cie interesuje to byłoby łatwiej określić cenę. Trzeba się liczyć z tym że mieszkania ogólnie nie są tanie a w kamienicach tym bardziej. Właściciele potrafią sobie narzucić stawki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 sierpnia 2010, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja słyszałam, ale nie wiem czy to prawidłowe określenie, że mieszaknie w kamienicy to niższy standard, no ale jak w takiej kamienicy ma się prawie 80 m mieszkanie i wszystkie media to ja nie wiem co oznacza ten niższy standard, jeśli jest właściciel kamienicy to wszystko zależy od niego, no i od miejscowości

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2010, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Metraż, przyłącza, miejscowość, właściciel... te wszystkie czynniki składają się na cenę mieszkania. Możesz zapłacić nawet do 5 tys za m2. Pamiętaj o tym że ceny mieszkań idą w gorę a właściciele kamienic też chcą zarobić.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2018, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie tak jest, niestety ceny idą stale w górę
https://ares-ares-mp3-music.br.uptodown.com/a ndroid

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zbiorowe pozwy kamieniczników - czy to ma sens? Liczba postów: 6 Grupa: Prywatne ka... Akurat ja się niestety aż tak bardzo na tych kwestiach nie znam więc również ciężko jest mi cokolwiek w tym zakresie powiedzieć. Za to jestem zdania, że jak coś...
  • Jak odkupić cąłą kamienicę Liczba postów: 8 Grupa: Prywatne ka... U mnie jest nieco inaczej, ja chętnie sprzedam udziały w kamienicy, ale współwłaścicieli jest tyle, że ciężko się dogadać... może sąd zniesie współwłasność i w....
  • Jakie prawa ma lokator? Liczba postów: 8 Grupa: Prywatne ka... W przypadku wątpliwości może najlepiej skorzystać z porady prawnika? Najlepiej takiego, który specjalizuje się w prawie nieruchomości, jak https://grabowicz-gaj...
  • Wyburzanie budynków Liczba postów: 4 Grupa: Prywatne ka... Czy ktoś wie jakie wymogi trzeba spełnić podczas wyburzania budynków? Czy robić to na włąsną rękę czy się nie pakować w to?
  • Co zrobić z sąsiadem? Liczba postów: 4 Grupa: Prywatne ka... najlepiej się ubezpieczyć :) i czekać na następne zalanie skoro ich ciągłość jest tak częsta :P a tak na serio może okazać się że policja będzie ostatecznością....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >