Chciałem u siebie na tarasie postawić na deski kompozytowe

« Powrót do grupy: Moja budowa

3 sierpnia 2020, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałem u siebie na tarasie postawić na deski kompozytowe, ale nie wiem do kogo uderzyć, jeśli chodzi o ten produkt. Jak znacie jakąś firmę, która je wykonuje i będzie w stanie dobry produkt zagwarantować to dajcie namiar. Ewentualnie jak ktoś ma jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o użytkowanie takich desek to również dajcie znać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2020, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamówiłem deski kompozytowe przez www.seqo.pl. Zamówienie było szybko gotowe, wyglądają bardzo dobrze, montaż nie stanowił problemu, utrzymanie czystości póki co również jest raczej proste więc na tą chwilę dla mnie wybór bardzo dobry.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 14 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Logistyka Liczba postów: 37 Grupa: Moja budowa Kurczą mi się magazyny, a transport zaczyna się sypać, dlatego rozważam współpracę z firmą J&M Logistics, która jest cenionym w kraju i za granicą operatorem lo...
  • Meble na wymiar Warszawa Liczba postów: 18 Grupa: Moja budowa Paul Gauguin reprodukcje obrazów to niezwykła możliwość wprowadzenia do naszych domów piękna i egzotyki jego dzieł. Jego barwne kompozycje i egzotyczne motywy p...
  • panele fotowoltaiczne Liczba postów: 21 Grupa: Moja budowa Warto obecnie inwestować w panele fotowoltaiczne? zestaw narzynek i gwintowników
  • Gdzie zamówić projekt domu? Liczba postów: 73 Grupa: Moja budowa Jak już projekt domu będzie to warto pomyśleć gdzie będzie stała wiata garażowa?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 284

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >