Chemia budowlana

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 maja 2017, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, tak jak w temacie, mam do polecenia bardzo dobra firmę z chemią budowlaną: www.ansterm.pl trafiliśmy na nią z polecenia osoby, która pracuje w branży budowniczej. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo mają wysoka jakość produktów i bardzo szybko realizują zamówienia. Poza tym maja świetnych pracowników, którzy potrafią doradzić w każdej kwestii i podpowiadają ciekawe rozwiązania. Zdecydowanie polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2017, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Branża jest budowlana, a nie budownicza ;)
Tak na marginesie chemia budowlana w zakresie montażu stolarki to w zasadzie ogranicza się do piany, ewentualnie jak ktoś się uprze to i do taśm rozprężnych, ale to raczej akcesorium, a nie chemia będzie.
Co do piany montażowej, to nie znalazłem na stronie więc nie wiem po co zaśmiecasz forum.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2017, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od bardzo dawna zaopatruje się w ofertę http://www.sandmix.pl Chemia budowlana z ich oferty jest najwyższej jakości a przede wszystkim bardzo atrakcyjna cenowo - serdecznie polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2017, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

A co to się ma do montażu drzwi? Od kiedy kruszywo jest potrzebne? Okres betonowania ościeżnic minął w 99,99%. Jest tylko kilka sztuk drzwi antywłamaniowych robionych w Polsce gdzie trzeba to wg. producenta zacementować w ścianie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2017, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Daj spokój. To jakaś marna reklama nie wiadomo czego i dla kogo.
Jakbym potrzebował tony piachu to odezwałbym się z przetargiem do różnych firm, a nie wchodził na forum.
A jakbym był "Kowalskim" co potrzebuje tonę piachu na budowę to pojechałbym do najbliższego składu po wywrotkę, a nie szukał informacji na forum o piachu z drugiego końca Polski.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2018, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Wysokiej jakości chemią budowlaną dysponuje Skandpol http://skandpol.eu , od których zamówiliśmy ją w wyśmienitej jakości. Po tak atrakcyjnej cenie zdecydowanie było warto. Wybór padł na markę Ceresit.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2018, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dałem się namówić za to na Ceresit Whiteteq i po wywaleniu 2 kartownów piany w drzwi byłem lekko mówiąc zawiedziony i powróciłem do Soudala. Whiteteq ma swoje plusy ale tylko w specyficznych montażach gdzie zależy mi na bardzo wolnym rozprężaniu. Minus duży za to, że pianka nie schodziła cała z opakowania. Niby nic, ale przy takiej pracy jest to nieergonomiczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2019, 06:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też głównie używam soudalowych pian i dopiero w specyficznych miejscach mam kilka innych pianek w zanadrzu. Plusem soudalowej piany jest jej powtarzalność z puszki na puszkę, z kartonu na karton, z partii na partię. Oczywiście trzeba wiedzieć jak taką piankę aplikować, bo jak ktoś myśli że wkręca się ją do pistoletu i chlapie po ścianie to jest w grubym błędzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2019, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Zaawansowane materiały z zakresu chemii budowlanej zamawiamy bezpośrednio od Cemix http://cemix.com.pl/ , których jakość jeszcze nigdy nas nie zawiodła. Porządna, charakterystyczna i za dobrą cenę. Zarówno do posadzek przemysłowych, fug do bruku czy podlewki i mikrobetonu.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2019, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku okien, czy drzwi, jakość jest szczególnie ważna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 299

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >