Ciąża a badania

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

9 lutego 2021, 12:06

Zgadzam sie: good 1 bad

Hej czy ktoś z Was robił badania prenatalne u dr Wioletty Rozmus-Warcholińskiej ? Bardzo ciężko się do niej dostać ale jest najlepsza w tym temacie, ma ogromna wiedzę i doświadczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 maja 2021, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

W wielu przypadkach warto zrobić badanie prenatalne, zwłaszcza jeśli przekroczyło się już 35. rok życia co jest coraz częstsze. Na szczęście nie trzeba od razu udawać się na inwazyjną amniopunkcję, tylko jest możliwość wykonania testu z krwi matki, który jest bardzo czuły i nie niesie ryzyka poronienia. Jeśli chodzi o test NIFTY cena to nie jest wygórowana i warto się nad tą kwestią zastanowić

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2021, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy są tu jakieś mamy lub kobiety w ciąży? ;) Poszukuję wskazówki, gdzie kupić dobry laktator. Jaką markę polecacie?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2021, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do ciąży to ja teraz szukam dla mojej żony dobrego ginekologa bo chcemy zmienić tego którego teraz ma. Kogoś polecacie? Tutaj https://cmp.med.pl/cmp-zoliborz/ginekolog-war szawa-zoliborz/ widziałem że przyjmują i opinie mają dobre od pacjentek. Co wy na to? Znacie tą przychodnię?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2021, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli mieszkacie na południu Polski to 5 km od granicy po stronie czeskiej jest bardzo nowoczesna klinika ginekologiczna Stonava z świetnie wykwalifikowanym personelem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2021, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chodziłam do pani doktor Rozmus-Warcholińskiej w mojej drugiej ciąży. :) Jedyne czego żałuję to to, że nie usłyszałam o niej przy mojej pierwszej ciąży. :) Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, szczególnie warto zwrócić uwagę na to jak bardzo dokładna jest. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2021, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Hello, nice forum I have a swim spa business and a editing manuscripts group. we offer online editing services. we can edit all types of documents for private college authors. Our staff carefully read through your document and other documents, looking for and removing each errors that hamper the clarity of the virtue of your work. Our goal is simply helping you polish your paper, and to assist you with talented editors in an easy and affordable way. The group at Ivy League Editors are a online proofreading utility concieved, and to provide you with experienced and intelligent editors at a reasonable rates. After years of being students, editors, and writers, all of us sincerely believe that gifted academics provide the best quality of polishing. every of our group are graduates of elite Ivy League univeristies and are well-read in many different schools including political science, philosophy, sociology, law, history and English. All of our editors attended or attend an Ivy League or Ivy League-equivalent college and have vast experience correcting papers in a multitude of disciplines and genres. look at my business site hot tub deals in Scottsdale Arizona

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2021, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli macie problem z ciążą to polecam klinikę aborcja.cz

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2022, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie dla każdego ciąża to radość, więcej informacji na ten temat na blogu klinikacentrum.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2023, 22:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Zajście w ciążę w dni niepłodne jest mało prawdopodobne o czym poczytacie na https://onlinerecepta.pl/czy-w-dni-nieplodne- mozna-zajsc-w-ciaze-ile-jest-procent-szans/ , ale wciąż możliwe, dlatego po ryzykownym stosunku, aby oszczędzić sobie stresu, warto przyjąć antykoncepcję awaryjną potocznie zwaną tabletką „dzień po”. Antykoncepcja awaryjna zapobiega uwolnieniu komórki jajowej do jajowodu, a w sytuacji, kiedy do uwolnienia komórki już doszło, powoduje warunki utrudniające zagnieżdżenie się zarodka. Jeśli natomiast kobieta zaszła już w ciążę, tabletka nie powoduje poronienia. Zapłodnienie w dni niepłodne nie jest niemożliwe, dlatego jeśli od stosunku bez zabezpieczenia minęło mniej niż 120 godzin, warto zdobyć receptę na tabletkę „dzień po”.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1653 Grupa: Trudne tema... Ja mogę Wam polecić gabinet stomatologiczny Ochota na Uśmiech - oni oferują kompleksowe leczenie stomatologiczne jak również stomatologię estetyczną oraz chirur...
  • Treningi Fitness ? Liczba postów: 188 Grupa: Trudne tema... Jeśli marzysz o sportowej sylwetce i chcesz zrzucić kilogramy przed latem, koniecznie musisz ustalić swój deficyt kaloryczny. Załóżmy, że Twój organizm potrzebu...
  • problemy z cerą Liczba postów: 65 Grupa: Trudne tema... Z pewnością jednym z najważniejszych aspektów wyboru dobrego dermatologa są jego kwalifikacje i doświadczenie. W Polsce, aby zostać dermatologiem, potrzebna jes...
  • Pit 2020 Liczba postów: 9 Grupa: Trudne tema... Cześć, pomyślałam że podzielę się z Wami moimi odczuciami w temacie rozliczeń PIT. W końcu to bardzo aktualny temat i myślę, że wiele osób on zainteresuje. Otóż...
  • Kredyt na remont mieszkania Liczba postów: 21 Grupa: Trudne tema... Jakie raty miesięczne posiadacie jeśli wzięliście taki kredyt?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 290

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >