Ciążowe pogotowie

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

7 marca 2022, 11:58

Zgadzam sie: good 1 bad

Takie objawy mogą świadczyć o ciąży, ale także i o innych nieprawidłowościach. Oczywiście bardzo dobrze, że umówiliście się do lekarza. Jeśli to ciąża, to gratuluję. :) Od razu nawet doradzę wam badania prenatalne. Widać, że bardzo zależy wam na dziecku, dlatego warto wykonywać takie badania by mieć pewność że wszystko w porządku z maluszkiem. U dr Rozmus-Warcholińskiej warto je wykonać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2022, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Już na początku ciąży mogą się pojawiać takie objawy. Warto wykonać test ciążowy i potwierdzić wynik u ginekologa. Już w pierwszych tygodniach lekarz na pewno zleci badania do wykonania. Przyszłe mamy mogą od 10 tygodnia ciąży wykonać także badanie prenatalne Nifty Pro. Jest ono w pełni bezpieczne dla dziecka, do jego wykonania pobierana jest tylko próbka krwi odłokciowej matki, jak przy normalnej morfologii. Patrząc na to jak szeroki zakres badanych chorób ma badanie nifty pro katowice cena jest jak najbardziej atrakcyjna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2022, 00:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Również w ciąży brałam tylko takie suplementy które zalecił mi lekarz. I jeśli było wskazanie do ich przyjmowania. Decydowałyście się w ciąży na badanie nifty pro katowice cena? Ja w 13 tygodniu miałam wykonany nieinwazyjny test Nifty, w pełni bezpieczny dla dziecka do którego wykonania potrzebna jest tylko krew mamy.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2022, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam, jeżeli badania prenatalne, to tylko u dr Wioletty Rozmus-Warcholińskiej. Co prawda bnardzo cieżko sie do niej dostać ale warto próbować. Moja koleżanka dostała sie bardzo szybko bo ktos zrezygnował i wleciała na jej miejsce.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2022, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nie chcemy zajść w ciążę, warto poczytać o dobrej antykoncepcji i antykoncepcji awaryjnej, sporą porcję wiedzy w tym temacie można przeczytać na blogu klinika centrum

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2023, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że są tu polecenia doktor Rozmus-Warcholińskiej. Myślę, że tego nazwiska nie trzeba już przedstawiać. To specjalista z krwi i kości jeśli chodzi o badania prenatalne. Katowice i Częstochowa mają szczęście, że jest u nich na miejscu. Ja niestety musiałam nadrobić trochę km... ale było warto :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2024, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapłodnienie in vitro nie jest tylko procedurą medyczną, ale także procesem, który wymaga wsparcia emocjonalnego. Ośrodki oferujące tę metodę leczenia zapewniają także dostęp do poradnictwa psychologicznego, pomagając parom radzić sobie ze stresem i emocjami związanymi z leczeniem niepłodności. Wsparcie psychologiczne jest nieocenione w procesie dążenia do rodzicielstwa. Więcej informacji na temat wsparcia emocjonalnego oferowanego w trakcie leczenia metodą in vitro jest dostępne na stronie https://www.novum.com.pl/leczenie-nieplodnosc i/in-vitro/ co podkreśla holistyczne podejście do opieki nad pacjentami.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2024, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

valtrex pill cost

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2024, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

tadalafil capsules

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2024, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

synthroid 100 mg

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >