Cicha zmywarka do codziennego zmywania

« Powrót do artykułu: Cicha zmywarka do codziennego zmywania | « Powrót do grupy: Wnętrza

23 maja 2012, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie jestem na etapie zakupu zmywarki i właśnie skłaniałem się do zakupu Mastercooka-oświecił mnie sprzedawca, który poinformował mnie, że to bardzo dobre zmywarki-trochę niedoceniane pomimo bardzo dobrych parametrów-bo wszyscy napalaja się na Boscha-a ja postawnowiłem wspierać polską markę, polską produkcję i kupie Mastercooka-mam ich prlakę i służy mi nieprzerwanie 8 lat bez żadnego zgrzytu, no i w ogóle w razie czego sewris na miejscu, dostęp do częsći bo produkuja je we Wrocławiu. Dla mnie sprawa jasna i chyba właśnie będzie ta srebrna

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2013, 16:55

Zgadzam sie: good 0 bad

ja jestem bardzo przekonana do whirlpoola. zmywarki z zastosowaniem najnowszych technologii, praktyczne opcje, zmywarki są ciche i pojemne a na dodatek można znaleźć sprzęt w dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2014, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Nataszka napisał: ja jestem bardzo przekonana do whirlpoola. zmywarki z
zastosowaniem najnowszych technologii, praktyczne opcje,
zmywarki są ciche i pojemne a na dodatek można znaleźć
sprzęt w dobrej cenie.


Zgadzam się :) Mam zmywarkę tej firmy i jestem bardzo zadowolona :). Kupiłam ją kilka lat temu i działa do dzisiaj. Mam pytanie odnośnie środków do zmywarek, zawsze używałam tabletek albo żelu do zmywarek, zastanawiam się czy proszek do zmywarek byłby lepszym rozwiązaniem? Czy proszek do zmywarek będzie równie dobry jak tabletki do zmywarek?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2014, 19:03

Zgadzam sie: good 0 bad

na moje to trzeba zwrócić nie tylko uwagę na markę, ale funkcje urządzenia, bo po co płacić za coś czego nie będziemy wykorzystywać? ja bym jeszcze zerknął np. http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-zm ywarke/357/ poradników w sieci nie brakuje, a są napisane przystępnym językiem dzięki czemu idzie zrozumieć o co chodzi

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2015, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam w domu i uważam, że jej kupno było dobrym wyborem ;)
A własnie, jak radzicie sobie z jej czyszczeniem? Bo mnie sprawia to problem ;/

Ten post był edytowany przez emilka dnia: 21 października 2015, 10:21
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2015, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie, że o to pytasz, trzeba pamiętać, że zmywarka wymaga systematycznego czyszczenia i pielęgnacji, bo tylko wtedy jest ona w stanie dobrze pracować i dokładnie myć zmywane naczynia. Na pewno ważne jest regularne odświeżanie oraz czyszczenie filtrów i dysz, o tutaj masz parę słów na ten temat - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/sprzet-agd /zmywarka/czyta-jak-zmywarka-460.html/. Mam nadzieję, że pomogłam.

Ten post był edytowany przez anka83 dnia: 29 października 2015, 11:24
Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2015, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Skontaktuj się z jakimiś specjalistami, którzy ogarniają takie sprawy na co dzień i się dowiesz czego nie kupować, a co byłoby dobrym pomysłem. Na stronie https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd- czestochowa/ masz namiary do ludzi siedzących w branży. Kwestia wykonania telefonu albo napisania maila.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2018, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co wiem to Candy ma zmywarki z funkcją trybu cichego, podczas pracy zmywarka wydaje takie dzwięki, które można porównać do cichej rozmowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2021, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja polecam zwrócić uwagę na zmywarki z możliwością mycia naczyń z połową załadunku, nie zawsze uzbiera się dużo naczyń, a zaleganie brudnych talerzy czy sztućców w zmywarce przez parę dni... sami wiecie jak pachnie. Mam teraz zmywarkę Mastercook, ale nie wiem czy bym ją polecił, bo właśnie się zepsuła i zleciłem naprawę https://usterka.pl/serwis-agd/wroclaw/naprawa-zmywarek udało mi się umówić wizytę na jutro, na pewno dam znać jak poszło i czy to coś poważnego

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 333

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >