Cichy odkurzacz - jaki?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

18 lipca 2012, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

I chciałbym jeszcze dodać, że cena aż taka straszna nie jest, jaką zwykle wszyscy straszą. Nawet nie jestem wstanie ocenić jak bardzo zwrócił mi się ten zakup szczególnie na zdrowiu ...

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2012, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawy pomysł z tym robotem, przy dzieciach to nawet duże odciążenie, zawsze to jeden obowiązek mniej. Przeglądałam kilka modeli, ceny są naprawdę różne, ale ten robojet na przykład można kupić juz za niecałe 700 zł, to chyba nie jest jakoś strasznie dużo. Marzy mi sie odkurzacz centralny, ale to już nie na moją kieszeń ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2012, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Duży wybór odkurzaczy jest w http://www.megamarket.com.pl/odkurzacze, kupowałam tam odkurzacz piorący z filtrem Hepa dla alergików

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2012, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

a jak z pocłanianiem energii przez taki robot odkurzający? Póki co mam odkurzacz centralny elektroluxa i rachunki za prąd są spore ;/

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2013, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze odradzam zakupy produktów marki ZELMER!!! Materiały są słabe i szybko się rozpadają a ZELMER umywa ręce i nie bierze żadnej odpowiedzialności za kiepską jakość!!! Na początku stycznia kupiłam za ponad 450 zł odkurzacz wodny ZELMER Aquos. Podczas 4 odkurzania odpadło kuło, pokruszyła się obudowa. Nowiusieńki odkurzacz jest zniszczony. Na moją uprzejmą reklamację ZELMER odesłał mnie do odpłatnej naprawy, oceniając, że wystąpiło "uszkodzenie mechaniczne". Umyli ręce a u mnie stoi plastikowe BUBEL za ponad 450 zł, który nie jeździ. Zdecydowanie nie polecam produktów marki ZELMER. Niższa cena wynika jakości materiałów i podejścia do klienta. Idą w ilość, nie w jakość!!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2013, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mm odkurzacz Electroluxa ZE 310M. Służy mi bezawaryjnie od ponad 3 lat i jest baardzo cichy nawet na wyższych obrotach.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2013, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkie co mają w nazwie silent to cichy odkurzacz

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2013, 00:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tymi szczurami to jednak masarka. Nie ma co.

mieszkania lublin
inwestycja

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2013, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiś czas temu moja żona chciała kupić nowy odkurzacz i też taki, żeby był bardzo cichy - szukałem najpierw w internecie artykułów na temat takich odkurzaczy - kilka znalazłem, później jednak z tym co przeczytałem w artykułach udałem się do sklepu, żeby zweryfikować informacje w nich zawarte. I tak nie polecam nikomu odkurzaczy ROWENTA - bardzo głośne, odkurzacze HOOVER - ciężko znaleźć też cichy model, osobiście zdecydowaliśmy się na odkurzacz firmy Electrolux, najlepsze było to, że był wybór pomiędzy cichymi odkurzaczami jednego producenta - cena - musisz się liczyć z wydatkiem przynajmniej 1000 złotych jeśli trafisz na dobrą promocję.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2013, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, nie ma co liczyć że dobra jakość nie będzie kosztować. Wszystko zależy od budżetu. Ja polecam odkurzacze z Zelmera, które reklamowane są jako ciche.

Pozdrawiam
http://www.invest.biz.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera
  • kino domowe Liczba postów: 44 Grupa: Sprzęt AGD... Dzięki informacjom zza świata kina fani mogą śledzić nie tylko nowości kinowe, ale również ciekawostki związane z życiem i karierą ulubionych aktorów i reżyseró...
  • Najważniejsze o pralkach Liczba postów: 69 Grupa: Sprzęt AGD... Gdyby ktoś z Was szukał pralki przemysłowej np do gastronomii to polecam zapoznać się z ich ofertą - https://www.lodo.pl/gastronomia/urzadzen ia_pralnicze_pralni...
  • czarna bateria prysznicowa Liczba postów: 4 Grupa: Sprzęt AGD... Jeżeli chodzi o baterie prysznicowe ścienne czarne to jak najbardziej warto sprawdzić ofertę SOTBE LOFT SVAR, którą znajdziecie tutaj https://sklep.sotbe.com/SO...
  • Jaki nawilżacz powietrza? Liczba postów: 86 Grupa: Sprzęt AGD... Dyson oczyszczacz powietrza opinie - czekam na opinie czy warto kupić ten oczyszczacz? Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru oczyszczacza? Znalazłam artykuł....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19124 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >