Cichy odkurzacz - jaki?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

23 kwietnia 2012, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę kupić nowy odkurzacz, bo stary działa mi już na nerwy, ciężki i wyje jak stara syrena. Przy małych dzieciach większość czynności porządkowych wykonuję jak śpią, odkurzam też, więc zależy mi na tym, żeby był cichutki. Oglądałam ostatnio w sklepie tego electroluxa ultrasilencer, no jest cichy, ale za to duży i ciężki a takiego nie chcę, bo już się takiego kloca naciągałam w życiu. Co polecacie, macie jakieś sprawdzone modele? Cichutki i najlepiej malutki?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2012, 23:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Małe odkurzacze kojarzą mi się z ręcznymi, które są totalnie niepraktyczne... Sama mam wielki odkurzacz, ale ma za to bardzo dobre ssanie i kilka końcówek więc nie narzekam. Jeśli chodzi o głośność - u odkurzaczy z tym średnio, ale podobno roboty domowe bardzo cicho pracują, niestety dokładniej się w tym nie orientuję.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2012, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

No niestety, co do wielkich odkurzaczy to do cichych nie należą, ale jak ktoś się szybko uwinie to nawet nie zauważy że był hałas :). Według mnie, na kupno takiego cichego odkurzacza nie mały fundusz będzie tobie potrzebny, gdyż oprócz tego zapewne zaważą parametry takie jak moc ssania, czy antyalergiczne filtry.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2012, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kiedyś miałam wielkiego kolosa , w którym na dodatek kabel trzeba było samemu zawijać kabel dookoła urządzenia więc był strasznie niepraktyczny ale kupiłam sobie kilka miesięcy temu odkurzacz robot http://robojet.pl/ i jestem z niego bardzo zadowolona. Zajmuje mało miejsca, jest cichy i dokładny i wcale nie jest drogi. Ustawiam go tak , że sprząta podczas gdy ja jestem z dziećmi poza domem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2012, 23:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwszy raz o czymś takim słyszę, wydaje mi się, że jest to jeden z niewielu takich robotów na naszym rynku, swego czasu dużo szukałam i nie miałam okazji natknąć się na coś takiego.
Poczytałam trochę o funkcjach tego robojeta, wydaje się rewelacja, a co dziwne cena jest podobna do normalnych odkurzaczy... Żałuję że mój 'normalny' odkurzać sprawuje się jeszcze dobrze bo mam ochotę na to cacko, musi być dużym ułatwieniem i udogodnieniem :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2012, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba tylko Electrolux ma z serii silencer.
Po pewnym czasie i tak każdy odkurzacz będzie buczał, bo silnik się zużywa.
Ceny są dość wysokie po 1000 zł.

Ogłoszenia Zlecenia

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2012, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam malutki i cichy odkurzacz od rowenty jestem bardzo zadowolona :) nie zajmuje wiele miejsca a odkurza bardzo dokładnie

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2012, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Często te ciche odkurzacza mają mniejszą siłę ssania. Przy dzieciach dobry jest odkurzacz który odkurza na sucho i mokro. Mogę polecić
Odkurzacz HOOVER SC96 DWR

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2012, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak tu odróżnić marketingowe szczury od zadowolonych klientów? Pewnie tak samo jak klienta złodzieja od klienta niezłodzieja - każdy musi być podejrzany. Flabcia jest dla mnie takim podejrzanym, tak jak każdy kto sypie linkami do tylko jednej firmy i wzdycha z rozkoszy. Szczury marketingowe nienawidzę was.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2012, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

"szczury" czy nie, trzeba przyznać, że takie roboty są skuteczne. Perfekcyjnie wyczyszczą, nie pomarudzą że plecy bolą i tyle :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera
  • kino domowe Liczba postów: 44 Grupa: Sprzęt AGD... Dzięki informacjom zza świata kina fani mogą śledzić nie tylko nowości kinowe, ale również ciekawostki związane z życiem i karierą ulubionych aktorów i reżyseró...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >