Ciekawa aranżacja wnętrz

« Powrót do artykułu: Ciekawa aranżacja wnętrz | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

25 stycznia 2019, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie najlepszą skarbnicą inspiracji, jeśli chodzi o wystrój wnętrz jest ten ciekawy blog https://decoart24.pl/_blog_category/style-ara nzacji-wnetrz-12/ . Tak wielu pomysłów na aranżację nigdzie nie znajdziecie. Zupełnie nie miałam pojęcia jak urządzić swoje mieszkanie, a dzięki tej stronie zasugerowałam się mieszkaniem w stylu Eko. Mam prawie wszystko z drewna i dzięki temu czuję się jakbym żyła bliżej natury.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2019, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez wątpienia ładną i zarazem ciekawą aranżacją wnętrz będą meble zamawiane na wymiar; stylowe, oryginalne oraz wysokiej jakości wykonania. Nie chodzi tylko o kuchnię, bo takie meble doskonale sprawdzą się również w łazience, zerknijcie na MexMeble.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2019, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktoś z Was zdecydował sie może na mech? Przeglądam właśnie galerię na http://kreatywnazielen.pl/mech-na-sciane/ i jestem zachwycona tym jak to fajnie wygląda. Tu w łazience

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2020, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Można dać na ściany np. tynk mineralny Magnat Beton Style. Łatwa aplikacja i 0 problemów przy nakładaniu. A efekt surowego betonu jest naprawdę fajny i wszystko nowocześnie będzie wyglądało

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2020, 07:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawa aranżacja może zostać stworzona z klinkierem, np. marki King Klinker, którą ja mam od lat i ciągle jestem z niej zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2020, 06:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Wnętrzu doda uroku jakiś ciekawy materiał, który sprawi, że nie będzie banalnie, ale ciekawie. Ja bym postawił przede wszystkim na klinkier, np. Roben.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2020, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Niby nic, a wiele osób zapomina o oknach i osłonach przeciwsłonecznych. Powinny być praktyczne, ale jednocześnie dobrze się prezentować. Dlatego warto rozważyć plisy okienne Nafi - tutaj estetyka idzie w parze w użytecznością.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2020, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie akurat podobają się chłodne wnętrza. Niesamowicie również wygląda styl industrialny.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2020, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnym rozwiązaniem i bardzo nowoczesnym jest położenie betonu na ścianę o ile ktoś lubi taki efekt :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2020, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zwykle szukam pomysłów na aranżację na Homebooku lub Insta.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 315

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >