Ciekawe meble do salonu

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

30 sierpnia 2018, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto ciekawych inspiracji szukać oprócz Internetu także w gazetkach niektórych sklepów meblowych. Obecnie jest tyle stylów i kombinacji, że każdy zawsze znajdzie coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2018, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz też spojrzeć u nas, na pewno znajdziesz coś ciekawego. Warto przed szukaniem mebli sprecyzować w jakim stylu się chce urządzić pomieszczenie, natomiast my zajmiemy się resztą i służymy poradą :)

Ten post był edytowany przez dnia: 4 września 2018, 16:23
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2018, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem obecnie najlepiej inwestować w meble z Rattanu,co o tym sądzicie? To propozycja nie tylko na taras czy do ogrodu, np: takie fotele bardzo dobrze sprawdzą się także w salonie.

Ten post był edytowany przez Ratanland.pl dnia: 13 września 2018, 12:52
Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2018, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojej strony mogę Wam polecić zajrzeć na różnego rodzaju blogi w tej tematyce jeśli nie wiecie na co się zdecydować. Ja swego czasu, kiedy bardzo spodobały mi się sofy skandynawskie natrafiłam na wpis https://www.najmeble.pl/sofy-skandynawskie-mo dne-propozycje/ i szczerze mogę Wam polecić zajrzeć na ten blog. Jak dla mnie okazał się bardzo pomocny, dlatego jestem pewna, że również i Wy znajdziecie tam naprawdę cenną dawkę wiedzy ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2018, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór mebli nieodzownie łączy się z stylem aranżacji, ciekawych mebli przede wszystkim szukałbym w dobrych sklepach internetowych, gdzie znajdziesz szeroki wybór przy zachowaniu rozsądnych cen.

Ten post był edytowany przez DragonPur.pl dnia: 19 września 2018, 19:49
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2018, 18:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie masz rację ! Nie można wybierać mebli nie myśląc o stylu całego domu lub mieszkania, po prostu będzie się to kłóciło ze sobą. Ja jednak ze swojej strony mogę Wam podrzucić sklep http://boconceptgdynia.pl, w którym zamawiałem ostatnio meble skandynawskie do swojego salonu. Z tego co widzę po kilku miesiącach, meble są dobrej jakości, a dodatkowo świetnie się prezentują. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą i porównać z innymi ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2018, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

nietypowe meble za stali które wykonujemy na indywidualne zamówienia zapraszamy razem coś stworzymy niepowtarzalnego. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak również z pracowniami. www.biofiretechnology.com

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2018, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz spróbować z meblami na zamówienie, o ile jesteś gotowy ponieść duże koszty ich produkcji. W przeciwnym razie polecam poświęcić trochę czasu na przeszukanie ofert mebli gotowych, w marketach można trafić na prawdziwe cuda w dobrych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2018, 21:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję meble na wysoki połysk. Szafka RTV może być w kolorze kremowym, natomiast stolik w mocca. Zestaw tych barw ociepli modernistyczny salon.

Do pomieszczenia takiego wpasuje się biała posadzka żywiczna, a także grzejnik Oniris w kolorze antracytowym.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2018, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli lubisz nowoczesne, designerskie meble, to bardzo polecam zajrzeć na stronę http://kdk-sklep.pl/, mają piękne meble w ofercie, właśnie w takim nowoczesnym wydaniu. Zamawiałam komodę i krzesła do jadalni, na pewno wrócę po coś w przyszłości :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >