Ciekawe meble do salonu

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

2 sierpnia 2017, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak w temacie, interesują mnie ciekawe i stylowe meble do salonu, bo w większości salonów meble są robione na jedno kopyto. Co możecie polecić ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2017, 13:13

Zgadzam sie: good 1 bad

Jakiś czas temu u nich widziałam bardzo ciekawe kolekcje mebli, unikatowe wręcz https://furniture4less.eu Moim zdaniem znajdziesz to co Cię interesuje do swojego salonu. Zgadzam się, większość mebli jest robiona schematowo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2017, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam poszukać w internecie i sprawdzić oferty różnych sklepów na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2017, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

możesz zobaczyć sobie tutaj: https://www.mirjan24.pl/
ja kupowałam tutaj narożnik i jest bardzo wygodny. Nie żałuję zakupu, chociaż się trochę bałam ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2017, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto popatrzeć na oferty różnych sklepów internetowych, czy też osobiście się przejść po sklepach stacjonarnych po inspiracje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2017, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem szkoda czasu na chodzenie po tych stacjonarnych salonach, w których fakt mebli jest dużo, ale jak to napisała @StaszkaZ wszystko na jedno kopyto. Dlatego też my wolimy kupić w sieci. Kiedyś bardzo spodobały sie nam meble jakie oferuje Meble Hot, Meble są fajne, nietuzinkowe, a i jakością biją na głowę te sieciówki wszystkie. Wątpie abyśmy przenieśli się kiedykolwiek, bo i poco.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2017, 17:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Oryginalne, a przy tym funkcjonalne meble wypoczynkowe można znaleźć w katalogu polskiego producenta Super-Sofa. Szczególnie modele nowoczesne, o nietypowym awangardowym designie nadadzą salonowi bądź sypialni niepowtarzalny wygląd. A dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych oraz najlepszej jakości surowców meble będą długo cieszyć oczy.
Pozdrawiam, Super-Sofa
http://supersofa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2018, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

W poszukiwaniu mebli i ciekwaych rozwiązań warto poszukać dokładnie w internecie. Zajrzyjcie też do nas - meblami zajmujemy się od dawna i chętne pomozemy.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2018, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

A to akurat prawda, że jak poszukiwać ciekawych rozwiązań to tylko w sieci. My tak trafiliśmy do jagodowegokota. Ekstra sklep, gdzie nie tylko znaleźliśmy meble jakich szukaliśmy ale także wiele dodatków. zapewne córki pokój tez będziemy z nimi urządzać.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2018, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto postawić na meble tapicerowane, które bardzo łatwo utrzymać w czystości. Zajrzyjcie do nas, chętnie pomożemy w wyborze.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 280

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >