Ciekawy pomysł na salon i sypialnie

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

22 czerwca 2010, 14:44

Zgadzam sie: good 1 bad

Trochę przytłaczające. Sypialnia raczej powinna być urządzona przytulnie,m a tu panuje klimat jak w muzeum.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2010, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z Tobą bud ja bynajmniej w tej sypialni nie mogła bym usnąć, barwy są bardzo smutne i nie ma specjalnej energii w tej sypialni :roll:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 czerwca 2010, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

coś w tym jest, że pomieszczenia są nieco przytłaczające i dołujące. Ja chyba w takim miejscu dostałabym depresji.
Zdecydowanie wolę jasne i kolorowe pomieszczenia.
A co powiecie na taką orientalną sypialnię http://www.facebook.com/photo.php?pid=194296&id=109218032433 472#!/photo.php?pid=194299&id=109218032433472&fbid=124487154 239893 jasna i z klimatem, a wy co myślicie ??

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2010, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik bud napisał: Trochę przytłaczające. Sypialnia raczej powinna być urządzona przytulnie,m a tu panuje klimat jak w muzeum.

Dokładnie coś takiego przyszło mi w pierwszym momencie do głowy :lol:
W gruncie rzeczy, bardzo ładne wnętrze, ale chyba bardziej do katalogu niż do życia, zwłaszcza że sypialnia musi być miejscem sprzyjającym relaksowi, a nie przytłaczającym...

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2010, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

W sypialni jakiś taki element ceramiczny może być bardzo fajny - niemniej w salonie na pewno nie wykorzystałbym mozaiki na podłodze. Zwyczajnie pomieszczenie staje się zimne i nieprzyjazne. Salon - miejsce spotkań powinien być przyjazny domownikom! Dlatego u mnie wchodzą w grę jedynie deski lub panele. Widziałem jednak ostatnio bardzo ciekawe kominki obłożone stylową mozaiką i muszę przyznać, że wyglądało to nieźle no i zapewne jest bardzo funkcjonalne!

___________________
projekty gotowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2010, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

To fakt, takie chłodne materiały jak płytki w połączeniu z ciepłymi i miękkimi jak zasłony, pościel, poduszki bardzo dobrze wyglądają :)) mi się bardzo podoba aranżacja

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2010, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

A mnie sie podobają te zdjęcia...:)) Takie luksusowe:)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2010, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomysł nie jest zły - tylko bardzo specyficzny, więc nic dziwnego, że nie każdemu się podoba. Mi pasuje i myślę, że np. w takim wnętrzu: http://zeeseis.notlong.com ekskluzywnie urządzonym, pasowały by takie ceramiczne wstawki - np. do tych długich kloszy lamp.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2010, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

za ciężkie wrażenie daje... Ciekawe? Ale nie praktyczne. Jakbym miała spać w czarnej łazience... Zbyt sztywne i za dużo ostrych kątów. Mieć teraz dziecko w domu...

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2011, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Specyficzne. Jak zwykle wiele zależy od oświetlenia. Dobrze dobrane może nawet taki ciężar uczynić miłym i przytulnym :)

__________________________________
domy drewniane

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >