Ciekawy pomysł na salon i sypialnie

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

29 sierpnia 2016, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię ciemniejsze wnętrza. Mają swój urok.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2016, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Poniekąd racja, ale też z drugiej strony ciemna kolorystyka w salonie czy sypialni może okazać się nieco przytłaczająca i dlatego też jeżeli mam coś polecać, to aby jednak nastawić się na jasne barwy czy motywy fototapety do salonu i sypialni. T znakomicie zda egzamin.

Dekoracje-Wnetrz.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2016, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja teraz będę wymieniała łóżko w sypialni. Szukam czegoś wygodnego i większego niż mamy obecnie, najlepiej 160x200. Myślałam przede wszystkim nad tymi - http://meblowiec.pl/sypialnia,c1.html. Może ktoś z Was kojarzy ten sklep internetowy? Jeśli tak, to jak z jakością mebli i czasem realizacji zamówień? Jest OK? ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2016, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

JA polecam zacząć aranżację sypialni czy salonu od wyboru odpowiedniego materiału na podłogę, tutaj znakomicie sprawdzi się drewno naturalne- dąb w różnej kolorystyce, zapewni przytulność, solidność i wysoką jakość na lata.

www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2016, 21:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Swój salon zaprojektowałam bardziej nowocześnie i minimalistycznie. Oczywiście nie mogło zabraknąć kominka, który nadał znacznego charakteru moim czterem ścianom. W tym sklepie http://sklep.kominki-vector.pl/ pomogli mi wybrać odpowiedni model bo miałam lekki dylemat. Mieli kilka takich kominków które mi się podobały. Gdyby budżet pozwolił to zakupiłabym je wszystkie no ale potrzebowałam tylko jeden kominek :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2016, 00:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie na sypiali bardzo zalezało. Chciałam ją szczególnie dopieścić, żeby dobrze i przytulnie się tam i spało i relaksowalo. Pokój mam duży, urządziłam w podobnym stylu ( w umie od nich zaczerpnęłam inspiracje i kupiłam meble) https://mix-meble.pl/pl/funkcje/sypialnie/naz wa/8_classic Meble zachwycające, u nich też zamawiałam kuchnie bo po odbiorze sypialni byłam mebelkami i materiałem i estetyką wykonania zachwycna

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2016, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

jakiś czas temu odwiedziłam stronę z meblami kolonialnymi. Powiem szczerzę, zapomniałam jakie meble w tym stylu są piękne. Teraz urządzam sypialnie i zamowila już takie łóżko http://dobremeble.net/?1402,lozko-kolonialne- indyjskie-0013-ms-201

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2016, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet, nawet to łóżko, ale do mojej sypialni niestety ale by nie pasowało, mam całkiem inną wizję, też miło, elegancko i subtelnie będzie wyglądać. Trochę sobie pomogłam podglądając różne gotowe aranżacje, w Flori Meble tak mi się jedna spodobała, że niedługo będzie już faktem, a nie tylko pomysłem i nawet znajdę miejsce na swoją upragnioną toaletkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2016, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie oświetlenie zastosować? Takie, by było przytulne?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2016, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Żeby było przytulnie ? myslę ,ze bardzo dobrym wyborem jest lampa wisząca , ale to tylko moje zdanie ;) poza tym wybierając oświetlenie wg mnie warto zajrzeć na lumenpro .pl . Masz tu ogromny wybór oświetlenia .

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 153

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >