Co aktualnie czytacie?

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

24 kwietnia 2018, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja teraz wróciłam do starej i dobrej lektury "Mały książe" ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2018, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja teraz kończę nową książkę z serii Gwiezdnych Wojen

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2018, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeważnie czytam różne sensacje, thrillery, czy kryminały. Aktualnie kończę "Na północ od Okinawy" i mogę polecić - w książce wiele się dzieje, a akcja wciąga. Sporo tu fachowych opisów, ale napisanych zrozumiałym dla laika językiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2018, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Czytam często i dużo, od książek publicystycznych, po zwyczajne powieści, głównie bestsellery, ale i mniej znane pozycje. Z nowości mogę zarekomendować powieść "Relacja Rodzinna" - to polska powieść, ale na światowym poziomie, czyta się dobrze i szybko, akcji w niej nie brakuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2018, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli planujecie zainwestować trochę pieniędzy, to powinniście przeczytać "Skazani na zyski" Piotra S. Wajdy. To książka o tym, jak inwestować mądrze i bezpiecznie, świetny poradnik dla inwestora, przestroga przed nieracjonalnym gospodarowaniem swoimi pieniędzmi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2019, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Z kilku poradników jakie ostatnio czytałam, mogę polecić kobietom "Lifting bez skalpela. Trening mięśni twarzy" - autorka przedstawia proste, ale skuteczne metody na poprawę wyglądu, sama stosowała te metody i udoskonalała przez lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2019, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Na ogół czytam fantasy, ale czasami też romanse i książki o tematyce religijnej, choćby "Słyszę pani szanowny but? O miłości poza czasem i przestrzenią..." - dość niewinna literatura, można powiedzieć drobna i czuła, świetnie trafia w sedno rozmaitych problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2022, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Aktualnie czytam książkę "Pozytywna dyscyplina" Polecam szczególnie wszystkim rodzicom i nauczycielom :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2022, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik hektorr89 napisał: Co aktualnie czytacie? Jaką książkę możecie polecić?


Ja wpadłam na tę książkę https://literackigps.pl/autor/krzysztof-potac zala/ i bardzo polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2022, 16:45

Zgadzam sie: good 0 bad

I believe that Litecoin cryptocurrency is the future world payment system. For Litecoin it will be possible to fly into space. But I don't have the money to buy it myself. Please give me Litecoin.

My Litecoin address:
LiFRfuM3jcJVXBLk19gVA8Lh1ukdP7Wngs

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Emocje Tarasowe i Trwałość Deski Kompozytowej Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Cześć wszystkim! Czy widzieliście już testy starzenia deski kompozytowej ProDeck, które przeprowadził Paweł Orleański na Politechnice Krakowskiej? W przyspieszo...
  • Własny biznes-warto? Liczba postów: 299 Grupa: Pasje forum... audyt organizacyjny w firmie jest niezbędnym procesem dla każdej firmy, aby zapewnić jej sprawne funkcjonowanie i zidentyfikować obszary wymagające poprawy. O i...
  • Gadżety reklamowe dla firmy Liczba postów: 188 Grupa: Pasje forum... Interesują mnie smycze reklamowe i torby papierowe z nadrukiem. Zależy mi na szerokim wyborze produktów w korzystnej cenie. Jakiś czas temu znalazłam w Internec...
  • Wakacje 2020 Liczba postów: 29 Grupa: Pasje forum... Ekscytujące wrażenia turystyczne czekają na podróżnych korzystających z oferty Foxiepass. Dzięki temu innowacyjnemu systemowi rezerwacji online, podróżujący mog...
  • mechanika Liczba postów: 86 Grupa: Pasje forum... Natomiast jakby komuś z was coś stało się przykładowo z oponami, to możecie wówczas zgłosić się do firmy https://mobilna-wulkanizacja.pl/mobilna- wulkanizac...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >