Co jest teraz modne w domu?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

13 listopada 2010, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko też zależy co komu się podoba. Nie wszystko co jest obecnie najmodniejsze każdemu przypadnie do gustu.
To też zależy od pomieszczenia. Modne są obecnie fototapety, czarno-białe, ale też kolorowe.
Tapety z motywami ornamentów orientalnych, kwiatów, liści w kolorystyce czarno-białej, brązowo-białej, fioletowo-czarnej czy srebrnej, najnowszej malinowej.
Kolory ścian takie są modne jak te tapety, czyli fiolet, odcienie brązu (najmodniejsza kawa z mlekiem),
szarości, zieleń, turkusy ,błękity, malina.
Jeśli chodzi o połączenie kolorów to najmodniejsze są zestawienia błękitu z brązem, zieleń lub turkus z szarym, fiolet z zielenią.
Ogólnie rzecz biorąc są modne kolory ziemi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2010, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik rubin11 napisał: Ja jedynie mogę wypowiedzieć się co do ścian. Ostatnio bardzo modne są takie mozaiki jak poniżej. Świetnie wyglądają we wnętrzu w którym jest mało mebli.


Tylko, że to nie jest żadna mozaika tylko zwykły tynk strukturalny wykończony werniksem lub bejcą. Nie zmienia to faktu, że faktycznie doskonale to wygląda :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2010, 00:37

Zgadzam sie: good 0 bad

jak zwał tak zwał. Ja się nie znam. Jak to się robi?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2010, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja lubię minimalizm który jest ostatnio bardzo modny. Im więcej przestrzeni tym lepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2010, 19:59

Zgadzam sie: good 0 bad

moda, modą, ale ona szybko przemija, moim zdaniem lepiej sie nią nie kierować tylko własnym wyczuciem estetyki :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2010, 02:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobno bardzo modne jest teraz mieszanie kolorów w pokojach które wczesniej ni w ząb nie pasowały. np czerwien-fiolet pomarancz-szary to jesli chodzi o malowanie przynajmniej z takimi sie spotkykam najczesciej. pamietam ze ktoś kiedyś sobie zamówił czarny i pomaranczowy.wtedy pomyslałem ze ten ktoś jest jakis szalony (krejzy). jednak potem okazało sie ze sie myliłem wyszło to całkiem niezle. i do tego uwaga czerwono fioletowe meble doskonałe. od razu zabrałem sie za remont własnego pokoju takiego do pracy domowej. własnie w nim siedze i czuje sie doskonale.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2010, 00:51

Zgadzam sie: good 0 bad

musiałbym to zobaczyć, bo z twojego opisu to mi w ogóle nic tam nie pasuje:P

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2013, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sobie obejrzałam nowe pomysły na stronie ikei - całkiem fajne pomysły.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2013, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja do Ikei nie mam przekonania. A co do mody to nie warto sie nia kierowac poniewaz ona szybko minie a meble zostana. Najlepiej sie kierowac wlasnym rozumem i gustem. To jest moje zdanie. Mozna kupywac cale zestawy co wychodzi taniej lub cos takiego.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2013, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

w 100% zgadzam się z przedmówcą, poza tym ja stawiam na klasyczne kształty, kolory i meble mogą stać po 20 lat jak są dobrej jakości

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 128

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >