Co jest teraz modne w domu?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

20 września 2013, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio czytalem na forum o rodzince, ktora ma bydgoskie meble 25 lat i nie maja ich zamairu wymieniac. Najlepsze jest to, ze z tego co pisali kazdy kto pierwszy raz przyjdzie mysli ze mają max 5 lat...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2013, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

no to się nazywa jakość, wiesz inna sprawa moda, ale sądzę, że jak ktoś stawia na meble klasyczne w wykonaniu chociażby takich producentów jak bydgoskie meble to z mody raczej nie wyjdą nawet po tych wspomnianych 25 latach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2013, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym nigdy sie nie kierowal moda pod wzgledem mebli, bo moda trwa rok a meble powinny sluzyc o wiele wiele dluzej.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2013, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz jest moda na folkowe wzory - widziałem ostatnio takie dywany z łowickimi wycinankami, zdaje się, że Agnella je wyprodukowała.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2013, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

w 2013 kolorem roku jest szmaragd, więc wszystko w tym kolorze będzie modne ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2013, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik blipka napisał: Ja bym nigdy sie nie kierowal moda pod wzgledem mebli, bo
moda trwa rok a meble powinny sluzyc o wiele wiele dluzej.


Zgadzam się z Twoją opinią w 100%.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2013, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie w mieszkaniu postawiłem na gładź, podwieszane sufity z listwami led, oraz nowoczesne meble. Efekt jest rewelacyjny, dodam wam tu później zdjęcia mojego domu :) teraz kupiłem łóżko do sypialni z gamy "nowoczesne łóżka", bardzo wygodne i solidne, wstaje bardzo wypoczęty.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2013, 17:48

Zgadzam sie: good 0 bad

MasterM to tylko moda, ktora przejdzie po roku. Lepiej kupic cos co bedzie uniwersalne i na wiele lat tak jak juz pisalem wyzej. Moim zdaniem modne sa kolory odwazne, ktore beda wprowadzac duzo koloru ciepla i jasnosci do pomieszczen.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2013, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

oj tak, inaczej co roku trzeba by było wymieniać wszystko, bo kolor roku już inny:P:P. tak jak mówiłem, klasyka bydgoskich mebli i wystarczy, do tego skórzane wypoczynki, bo też z mody nie wychodzą, a kolory neutralne, beże brązy, choć koloru też nigdy za wiele. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2013, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi ostatnio coraz trudniej znaleźć inspirację.. Im więcej możliwości, tym mniej własnego wkładu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 465 Grupa: Najnowsze t... Czy ktoś z was posiada rolety materiałowe Poznań? Szukam opinii czy warto kupić takie rolety. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Styl, która oferuje takie rolety...
  • jaka łazienka Liczba postów: 327 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 174 Grupa: Najnowsze t... Jakie łóżko wybrać dla nastoletniego dziecka?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 187

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >