Co można zautomatyzować w domu?

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸

11 stycznia 2017, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

No raczej nie realne :-) ale kto wie co wymyślą w przyszłości. Przecież kilkadziesiąt lat temu wielu ludzi też myślało, że nierealne jest, aby obecnie było tak wiele praktycznych urządzeń elektronicznych

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2019, 08:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno drzwi, światło, telewizje, kino domowe, zraszacze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2020, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli będziecie na etapie poszukiwań to koniecznie zwróćcie uwagę na nasze propozycje dostępne w kategorii https://www.skynet.pl/category/inteligentny-d om Natomiast jeśli będzie potrzeba to chętnie służymy pomocą i przede wszystkim stawiamy na sprawdzonych producentów sprzętów i przede wszystkim zwróćcie uwagę na Netatmo, który jest ceniony przez wielu klientów.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2020, 20:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz zmywarki, suszarki i multicookera sprawiłam sobie iRobota do odkurzania domu. Trafiłam dobrą cenę w outlecie producenta i mam inteligentne urządzenie dbające o czystość podłóg.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2021, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Zacząć trzeba od projektu. Najlepiej żeby zrobil go już konkretny doświadczony integrator który podpowie Ci co można zrobic. Decyzja będzie należała do Ciebie. Ja zdecydowałem się na knx Hagera. Ciekawa opcja która mi zaproponował np. i niewiele kosztująca jest uruchamianie pompy cyrkulacyjnej od otwarcia bramy wjazdowej na posesję. Jak nikogo nie ma w domu to pompa nie działa i nie trzeba grzać cyrkulacji. Proste energooszczędne i tanie. Oczywiście system jest bardziej skomplikowany ale to przykład na dobry pomysł który jest zrobiony przy okazji.
Bardzo wygodnym rozwiazaniem jest automatyka oświetlenia jak tutaj:
https://www.sabur.com.pl/sterowanie-oswietlen iem-z-e-line

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2022, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć! Jak polecacie rozwiązać kwestię rozmieszczenia w domu "centrum dowodzenia"? Czyli jakie macie pomysły na sensowne rozplanowanie rozdzielnicy elektrycznej, UPS-a, switcha 24-48 portów, serwera NAS, centralki alarmowej, nagrywarki monitoringu (chociaż lepsze serwery NAS też ponoć mogą służyć przy okazji jako nagrywarka), ewentualnej centralki systemu domu inteligentnego. Czy to wszystko raczej w jednym pomieszczeniu, pewnie najlepiej bez okien? Garaż, kotłownia? Pokażcie swoje instalacje
https://www.napad.pl/produkty-673-4274-zasila cz-awaryjny-ups2000-t-on

Czy warto jest zastanowić się nad zasilaczem awaryjnym?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2022, 06:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest wiele rzeczy, które można zautomatyzować w domu. Na przykład można zautomatyzować pralkę, suszarkę, zmywarkę i piekarnik. Na przykład wiele pralek jest teraz podłączonych do internetu. Możesz ustawić je tak, aby automatycznie zamawiały proszek do prania lub wybierały, której pralki chcesz używać w różnych porach dnia.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2023, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli postawisz na drzwi i bramę Wiśniowski to możesz z powodzeniem je doposażyć w rozwiązania smartConnected, dzięki temu możesz drzwiami i bramą sterować zdalnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2023, 21:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chcesz coś w automacie to koniecznie brama. To niesamowita wygoda. Sam się przekonałem. Osobiście zdecydowałem się bramę od firmy http://konkolokna.pl/bramy.html i jestem zadowolony. Naprawdę solidne te bramy mają.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2023, 19:01

Zgadzam sie: good 0 bad

duże koszty

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projekt domu Liczba postów: 32 Grupa: Inteligentn... Polecam pracownie projektową ProArte https://www.pro-arte.pl/projekty-domow. Oferują gotowe projekty domów, również w technologii szkieletowej - kanadyjskiej.
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...
  • Jak dbać o rolety, aby zachować ich żywotność? Liczba postów: 1 Grupa: Inteligentn... Hej, Chcę, aby moje rolety służyły mi przez wiele lat. Czy ktoś może podzielić się poradami dotyczącymi konserwacji i pielęgnacji rolet, aby przedłużyć ich żywo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 157

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >