Co na elewację domu - może drewno?

« Powrót do artykułu: Co na elewację domu -... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

30 kwietnia 2022, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Asi1980 napisał: Drewno w połączeniu z bardzo dobrym i dobrze dobranym
klinkierem daje super efekt. Mam taką fasadę. Drewno,
płytki klinkierowe z King Klinker. Fasada wyróżnia sie na
pewno na tle innych


I to na pewno wyróżnia sie po prostu pozytywnie. Dla mnie dwie najwiękze zalety klinkieru to trwałość oraz estetyka, którą ma fasada. Oczywiście trzeba wszystko umiejętnie dopasować, myślę, że przy płytkach z King Klinker nie będzie takiego problemu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2022, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętaj, że następnie taka elewacja musi zostać potraktowana przy użyciu impregnatów do drewna. W szczególności polecam impregnat ogniochronny do drewna, jak chociażby ten z oferty BOWIT https://silikonowe.com.pl/pl/p/Dendrodex-19-I MPREGNAT-OGNIOOCHRONNY-DO-DREWNA-5L/245 . Należy być przygotowanym na różne czynniki środowiskowe, w tym właśnie ewentualny pożar.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2022, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jesteśmy w temacie elewacji to może ktoś z was ma co tu dużo mówić brudną elewację ? Jeżeli tak to mogę polecić firmę https://inmago.pl/czyszczenie-elewacji/. Kilka razy korzystałem z pomocy firmy i rat to była pomoc przy czyszczeniu elewacji i drugi raz zamówiliśmy u nich czyszczenia kostki brukowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2022, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zupełnie się nie zgadzam. Drewno świetnie nadaje się na elewację budynków. Ja mam np. deskę elewacyjną opalaną ogniem - produkt najwyższej jakości od https://customzole.pl/products/ Materiał można wykorzystać zarówno do użytku zewnętrznego jak i wewnętrznego. Wszystko zależy od projektu. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że prezentuje się wyjątkowo i oryginalnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2022, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas też jest problem z tym, że elewacja szybko się brudzi bo mieszkamy przy ulicy. Ostatnio też dzieci grały w piłkę i widać było, że piłka bardzo pobrudziła elewację. I tak miałem ją poddać myciu i takie mycie elewacji zamówiłem w tej firmie https://topclean86.pl/. Kilka razy korzystałem z ich pomocy wiec wiem, że dobrze zrobią robotę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2022, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukamy tynku modelowanego to TSS05 Foveo-Tech zdecydowanie się nadaje. Bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie, elastyczność, przyczepność do podłoża i bezproblemowe uzyskanie takiego efektu, jak się chce. Nawet dla osoby, która samodzielnie aplikuje tynk jest to wygodne, bo nie trzeba tak mocno się męczyć

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2022, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też już brudną elewację i chyba już czas coś z tym zrobić.... Przejrzałem ofertę firmy i najlepiej jak dla mnie wypada firma https://www.sodablast24.pl/oferta/czyszczenie -elewacji. Już dawno planowałem wyczyścić elewację bo dom wydaję się zaniedbany....powstały jakieś zacieki i mam nadzieje, ze da się to doszorować.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2022, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli szukamy sprawdzonego sposobu i szybkiego to może być do elewacji wykorzystane również drewno żeby ładnie wyglądało polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz listew mat taśm foli listewek kołków gwoździ łopat szpadli motyk artykułów tekstylnych i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2022, 07:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Przestrzgam przed elastycznymi imitacjami klinkieru, abyście sobie nie narobili problemów na fasadzie, bo koszty naprawy są dość spore. Jednak lepiej zainwestować w tradycyjny klinkier

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2022, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Jak klinkier to klinkier, a nie elastyczny, który rozpada się w dłoniach. Elewacja pownnna być robiona wyłącznie z trwałych materiałów

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Porady od dekarza z Warszawy Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Montaż rynny to jedyny sposób na skuteczne odprowadzenie wody z dachu i tym samym uniknięcie zalewania fundamentów czy elewacji. Efektywność działania instalacj...
  • Nowy wózek widłowy Liczba postów: 93 Grupa: Budowa i re... Wózki widłowe są nieodłącznym elementem sprawnej pracy na magazynie w transporcie, ale również rozładunku i załadunku towarów. Dlatego też jeśli zależy Wam na d...
  • Jak estetycznie pomalować elewację domu? Liczba postów: 3 Grupa: Budowa i re... Warto co jakiś czas odnowić wygląd budynku, nie tylko dla estetyki, ale także dla zdrowia. O połączeniu malowania elewacji z jej myciem więcej przeczytasz tutaj...
  • Czy ciepło sieciowe jest bezpieczne dla środowiska... Liczba postów: 2 Grupa: Budowa i re... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem doradztwa środowiskowego lub szkolenia ochro...
  • Nowoczesne narzędzia Liczba postów: 129 Grupa: Budowa i re... Z elektronarzedzi - zakretarka - wkretarka - szlifierka - wiertarka / mlotowiertarka - pilarka tarczowa - pilarka lancuchowa (wbrew pozorom calkiem przydatne na...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 189

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >