Co na ściany w kuchni?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

28 czerwca 2011, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobają również te wszystkie rozwiązanie, ogólnie uwielbiam przesiadywać w kuchni, jest w niej bardzo rodzinnie, serce mieszkania :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2011, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też lubię tam przesiadywać z przyjaciółmi przy kawie a nie ze ścierką w ręku:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2011, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też lubię tam przesiadywać z przyjaciółmi przy kawie a nie ze ścierką w ręku:)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2011, 18:10

Zgadzam sie: good 0 bad

O zgadzam się, sprzątanie owszem, ale bez przesady, dlatego tak trzeba urządzić kuchnie, aby czas na jej porządkowanie był jak najkrótszy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2011, 18:33

Zgadzam sie: good 0 bad

no właśnie, a jak to jest ze sprzątaniem - płytki łatwiej czy panel szklany?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2011, 08:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że miedzy płytki a mianowicie w fugę może jakieś zanieczyszczenie się przedostać, a szklany panel praktycznie ma płaską powierzchnię, którą się łatwo czyści.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2014, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiem tylko tyle - rozważałem zakup szkła laminowanego ale na naszą niewielką kuchnię różnice były ogromne! zamówiliśmy pojedynczą szybę o grubości 4mm i to był strzał w 10!
Zamówienie złożyliśmy przez internet na stronie www.outdoor24.pl

Szybę mamy już ok. roku (indukcja) i nie ma żadnego uszczerbku.
mogę polecić z czystym sumieniem firmę z Andrychowa

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2014, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo fajne te panele - my też mamy takie w kuchni tylko że z wielkimi makami, podobne są też tu http://www.majsterszklarz.pl/ jesli kupisz dobry jakosciowo panel to nie powinnien strzelić w ogóle :) u nas trzyma sie juz jakiś rok

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2014, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj można pooglądać grafikę na panelach szklanych. Idealnie nadają się do każdej kuchni. http://www.majsterszklarz.pl/ Swoje wzory też można wysłać. Myślę, że warto się pokusić o zakup, a już na pewno o przejrzenie tej strony ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2014, 21:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłam do kuchni za ok.300 zł na www.outdoor24.pl i nie widzę różnicy pomiędzy tą za 600! co prawda miałam mieszane uczucia bo to "niby" coś z reklamą ,ale panel zrobili śliczny:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • agencja poszukiwania pracy w Polsce Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... link https://top-staff.com.pl/
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >