Co na taras?

« Powrót do grupy: Ekspert tarasów

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

21 lipca 2016, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdź ofertę Pozbruk co do materiałów na taras/balkon. Ja nie powiedziałbym, że to są przeciętne rozwiązania. Bogactwo wzorów i kolorów zdecydowanie się wyróżnia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2016, 23:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie to tez jest rozwiazanie jeśli chodzi o takie deski http://qelewacje.pl/
Do tego mozecie zamówić próbki całkowicie za dramo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2016, 00:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie wybór jest jasny są dwa najlepsze rozwiązaia: płyty tarasowe np. Linia Presstone i kostka dekoracyjna jak Linea, Lido czy Plaza Nova

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2016, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

My kładliśmy na taras dekę z firmy http://www.eko-deska.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektu wizualnego i efektu funkcjonalnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2016, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie z tego zestawienia, który podał andrzej89 to liderem jest Linea piękna kostka dekoracyjna idealna na taras a w nowym kolorze perłowym już spełnia wszystkie moje wymagania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2016, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciężko wybrać tylko jeden model w Pozbruk, bo wybór kostek dekoracyjnych jest zdecydowanie największy wśród tego typu producentów. A na tym przecież oferta się nie kończy.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2016, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem na tarasie najlepiej sprawdzają się płytki. Wyglądają estetycznie i łatwiej wyczyścić, a także nie wpływa na nie wilgoć

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2016, 21:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamietajcie o tym, ze woda deszczowa, ktora zbiera sie na balkonie czy tarasie moze go uszkodzic. Wiadomo, ze nie dzieje sie to od razu, ale z biegiem lat material jest coraz bardziej podatny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia - powiedzenie 'kropla drazy skale' - ma tutaj odzwierciedlenie. Dlatego trzeba korzystac z systemu odwodnienia, np http://aquatio.pl/273-balkony-i-tarasy - lepiej dmuchac na mokre, tfu, na zimne, prawda?:)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2016, 18:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Na tarasie mamy kostkę dekoracyjną od Pozbruk zabezpieczoną powłoką hydrofobową, więc woda-wilgoć i mróz jej nie straszna :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2016, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobre posunięcie Porek456, nie każdy producent dba o materiały na takim poziomie jak Pozbruk. Na pewno zapewni dodatkowe lata spokoju, bez przymusu ciągłej impregnacji :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >