Co sądzicie o piecach kaflowych??

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

1 kwietnia 2009, 01:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, posiadam dwa piece kaflowe jeżeli był by ktoś zainteresowany kupnem proszę o kontakt (lukasz.kubinski21@wp.pl). Są one w całości, jeszcze eksploatowane i sprzedaż dotyczy ich z szamotką.(Wielkopolska, powiat Wągrowiecki)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2009, 01:40

Zgadzam sie: good 0 bad

... mam dwa piece kaflowe i nie wiem co z nimi zrobić, najlepiej bym sprzedał ... tylko nie mam pojęcia po ile. Piece są w bdb stanie od wielu lat nie było w nich palone ze wzgledu na instalację CO.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2009, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Marika napisał: Podobają mi sie piece kaflowe na "stary wzór", ale zastanawiam się, czy pasują do nowego domu. Czy takie "wynalazki" sa praktyczne? Mi głownie zalezy na wyglądzie, ale jeśli juz bym miała taki piec, chiała bym żeby był tez funkcjonalny... Mam dylemat...

Nie ma się nad czym zbytnio zastanawia, taki piec to super sprawa. Mam w domu trzy i nie dość, ze super wygląda to jak przyjemnie jest się zima do niego przytulić mmm. Naprawdę polecam, aha jeśli mogę ci zasugerować firmę, która ma fajny wybór kafli w rożnym stylu to zajrzyj na stronkę http://www.kafel-kar.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2010, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Marika napisał: Podobają mi sie piece kaflowe na "stary wzór", ale zastanawiam się, czy pasują do nowego domu. Czy takie "wynalazki" sa praktyczne? Mi głownie zalezy na wyglądzie, ale jeśli juz bym miała taki piec, chiała bym żeby był tez funkcjonalny... Mam dylemat...

swojego czasu również miała podobny dylemat, ale znalazłam ciekawe rozwiązania w internecie, jak ozdobić taki tradycyjny piec. Chodzi o ozdobne kafle piecowe. Ja skorzystałam z tego rozwiązania w swoim domku na wsi, w którym również stał taki stary piec kaflowy i jestem zadowolona, wygląda super. Zachowane są elementy 'starego wzornictwa' i klimatu a z drugiej strony nie wieje nudą. Tutaj masz propozycje takich kafli - http://www.kafel-kar.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2010, 23:59

Zgadzam sie: good 0 bad

witam jesteśmy rodzinną firmą która buduje kominki i piece kaflowe pochodzimy z Poznania obecnie pracujemy na terenie całej wielkopolski i jeszcze w okolicach koszalina kontakt 502 220 773
a tu troszke naszych prac nie sa to zdjęcia katalogowe tak jak u innych tylko nasz prace co widaćpo zdjęciach http://www.youtube.com/watch?v=JS38QTEkRsE

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2010, 00:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś jest zainteresowany kominkami lub piecami kaflowymi zapraszam:http://kafle-pogorze.neostrada.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2010, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

więcej o współcześnych piecach kaflowych..

www.piece-kaflowe.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2010, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie dostawanie się dymu z pieca do wewnątrz mieszkania jest bardzo niebezpieczne! Najlepiej jak by tym się zajął fachowiec czyli zdun w innym przypadku może dojść nawet do zaczadzenia

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2010, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze: kto robił te piece? Z jakiegoś powodu zmieniła się cyrkulacja powietrza i jeśli pojawia się tego typu problemy są dwie możliwości. Rozebrać albo poprosić o pomoc fachowca. piece, nieważne czy nowe czy stare, jeśli sprawiają takie problemy koniecznie powinny być obejrzane przez osobę która go budowała, albo innego fachowca.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2010, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

też mam piec z ozdobnymi kaflami, pięknie wygląda i wcale nie jest kiczowaty, jak mówią o takich rozwiązaniach niektórzy ;) wystarczy dobrać ładne kafle pasujące do całego wnętrza :)
Dla zainteresowanych tematem podrzucam stronkę z różnymi wzorami i kolorami kafli - www.kafel-kar.com.pl

pozdrawiam

Ten post był edytowany przez ibiza_sunny dnia: 12 lutego 2014, 15:25
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >