Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

13 grudnia 2009, 19:12

Zgadzam sie: good 0 bad

mam pralke candy w sumie od dwóch dni,i w sumie już drugą.Pierwsza poniosła poraszke po dwóch praniach.Obecna działa,ale przy programie pranie ręczne wyskakuje kod error 4,instrukcja nie przewiduje takiego kodu.Jeśli ktoś wie co to oznacza prosze o info

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 grudnia 2009, 14:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej przejrzyj opinie użytkowników, np. na http://www.peryskop.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2010, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem co sądzić o tym co tu zostało napisane.
Niedawno(ok 2msc temu) kupiłem piekarnik do zabudowy firmy candy. Póki co jestem bardzo zadowolony z funkcjonalności tego sprzętu. A pro po szyby w piekarniku to mój piekarnik ma 4 warstwy szyb i chłodzenie zewnętrzne.
i jak się piecze to faktycznie szyba jest zimna.
Mam nadzieje że ta różnica temperatur nie wpływa na wybuchanie szyb.
DO tej pory nic nie mam do zarzucenia tej firmie.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2010, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem te wszystkie najdroższe firmy typu Bosch, lg, electrolux. to jedno wielkie przereklamowanie marki.
Ja już jakiś czas temu darowałem sobie ufanie takim wielkim przedsiębiorstwom. tam zawsze jest tak, że jakiś rzut jest wadliwy. Np. Moja Mama zakupiła sobie lodówkę samsunga z kostkarką i po2 msc.dostała pismo od firmy że lodówka może być wadliwa i trzeba ją zwrócić na badanie. Badanie które trwało ponad 2 tygodnie.
czyli trzeba było sobie radzić bez Lodówki.
Ja zaufałem małym firmom jak candy gdzie niezawodność stawiana jest na 1miejscu.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2010, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie to Candy to mistrz! mam pralkę i zmywarkę, naprawdę super myją. Zmywarka ma jakieś takie ustawienie, że ten wiatrak jest trochę wyżej albo nie wiem bo wszystko wchodzi byle jak i wychodzi czyste, raz nawet nie miałem kostek to prania i bez zmywałem i tez super. Nie wiem o co wam chodzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2010, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

E tam, jak dla mnie Candy ok , jak wszystko co działa i się nie psuje. raczej właśnie bosche się psują a i jeszcze whirpoole. Solidna uczciwa firma i co najważniejsze tania, nie oszukują Polaków jak ci najwięksi producenci

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2010, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, ja miałem pralkę bodajże Whirpool i masakra! nie działała mi chyba przez 2 mieś bo czekałem na serwis! nigdy w życiu więcej whirpoola. Teraz mam candy i jak coś tam się zepsuło to już następnego dnia miałem serwisanta, który wszystko naprawił, bez problemu

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2010, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak każda firma która produkuję sprzęt agd cady ma plus i jakieś minusy.
Jak dla mnie użytkownika sprzętu agd firmy candy ta marka spełnia swoje założenia i jest przyjazna klientowi. moja recenzja jest jak najbardziej oparta na użytkowaniu ich sprzętu. polecam ich produkty.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2010, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie każda firma jest inna. Candy jest w porządku. Wiem na przykład że bosche mjaą bardzo drogie części i serwis i w ogóle są bardzo drogie. Electroluxy mają spory wybór ale szybko sie psują. Indesid nawet nieźle piorą, no ale mieli kiedyś glośny jakiś problem chyba z wężami (pękały i zalewały mieszkanie) generalnie candy na plus

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2010, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

E tam Candy czy nie candy nie ma znaczenia. To jest przecież dobra firma taka jak wszystkie inne bosche czy nie bosche. Tylko candy do tego jest tańsze i jak ktoś już tu wspomniał ma dobry serwis w przeciwieństwie do boscha. I tyle, nie ma co się rozwodzić nad tym tematem/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera
  • kino domowe Liczba postów: 44 Grupa: Sprzęt AGD... Dzięki informacjom zza świata kina fani mogą śledzić nie tylko nowości kinowe, ale również ciekawostki związane z życiem i karierą ulubionych aktorów i reżyseró...
  • Najważniejsze o pralkach Liczba postów: 69 Grupa: Sprzęt AGD... Gdyby ktoś z Was szukał pralki przemysłowej np do gastronomii to polecam zapoznać się z ich ofertą - https://www.lodo.pl/gastronomia/urzadzen ia_pralnicze_pralni...
  • czarna bateria prysznicowa Liczba postów: 4 Grupa: Sprzęt AGD... Jeżeli chodzi o baterie prysznicowe ścienne czarne to jak najbardziej warto sprawdzić ofertę SOTBE LOFT SVAR, którą znajdziecie tutaj https://sklep.sotbe.com/SO...
  • Jaki nawilżacz powietrza? Liczba postów: 86 Grupa: Sprzęt AGD... Dyson oczyszczacz powietrza opinie - czekam na opinie czy warto kupić ten oczyszczacz? Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru oczyszczacza? Znalazłam artykuł....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >