Co to są tworzywa sztuczne? Podział wyrobów budowlanych z tworzyw sztucznych.

« Powrót do artykułu: Co to są tworzywa sztuczne?... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 sierpnia 2016, 09:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Znaczy w ogóle wrto mieć zapisane kontakty do firm, które się specjalizują w tego rodzaju działalności. Przetwórstwo to przyszłość, bo jednak wiele rzeczy tak powstaje. Tu macie namiar do firmy, która właśnie się specjalizuje w tego rodzaju rzeczach: http://wtryskownia.eu/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2016, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

[url]Tworzywa sztuczne mają szerokie zastosowanie, bez dwóch zdań. Budownictwo to faktycznie jeden z przykładów, gdzie takie rzeczy znajdują zastosowanie. Firma Duława jest tu przykładem: http://www.dulawa.eu/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2017, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim, którzy poszukują firmy, która zajmuje się tworzeniem wyrobów z tworzyw sztucznych polecam www.hubeny.com.pl Mają szeroką ofertę, związaną wytwarzaniem elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Używają metody wtryskowej oraz wytłaczania.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2018, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do firm, które zajmują się wytwarzaniem wyrobów wykonanych z tworzyw sztucznych to mogę wam polecić firmę www.boral.pl Ich produkty znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Są doświadczoną firmą, której warto zaufać.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2018, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele rzeczy jest zrobionych z tworzyw sztucznych, więc opłaca się je sprzedawać do skupu tworzyw sztucznych, gdy się już zużyją. Mogę wam polecić firmę www.pphuorion.pl, która zajmuje się skupowaniem, przetwarzaniem i sprzedawaniem tworzyw sztucznych i makulatury. Ich siedziba znajduje się niedaleko trasy Częstochowa-Katowice.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2018, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od czasu do czasu robie porządek w garażu i zawsze coś się znajdzie do sprzedania na skupie. Mój syn zbiera gazety i ostatnio nazbierała się na prawdę spora ilość makulatury i oddaliśmy wszystko na skup w www.surowce-wtorne.poznan.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2018, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też mam zawsze coś do oddania zwłaszcza starego sprzętu elektronicznego. Jakiś czas temu tesciowa poprosiła mnie o pomoc przy sprzątaniu piwnicy i bardzo wiele gratów trzeba było oddać do skupu. Ja oddaję takie rzeczy do http://www.skupzlomu-elektroniki.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Często zamawiam różne elementy wykonane z tworzyw sztucznych. Zawsze zgłaszam się do firmy www.boral.pl, która zajmuje się ich wytwarzaniem dla mnie. Ich produkty znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Zawsze wykonują zlecone zadanie szybko i dokładnie, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2018, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie firmy, która zajmuje się wytwarzaniem elementów z tworzyw sztucznych to polecam wam zgłosić się do www.hubeny.com.pl Ich produkty znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, wyposażeniu wnętrz oraz w innych dziedzinach przemysłu.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2018, 08:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli potrzebujecie różnego rodzaju elementów, które wykonane są z gumy to polecam wam zgłosić się do firmy www.lender.pl Firma ta zajmuje się przetwarzaniem tego materiału i wytwarzaniem przeróżnych rzeczy z niego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 530

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >