Co to za pokrycie dachowe

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

5 sierpnia 2016, 17:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno wymieniałem pokrycie dachowe i u mnie remontem zajmowała się Grupa dekarska marki. Mają tez skład dachówek Koramic i na takie rozwiązanie się zdecydowałem. Jeśli szukacie dobrych dekarzy w warszawie lub okolicach, to warto skorzystać. Tut mają całą ofertę pokryć dachowych http://gdabramczyk.pl/oferta/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2016, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

aby znaleźć najlepszych dekarzy warto sprawdzić kanał Braas na YT i filmik " Jak znaleźć dobrego dekarza" :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2016, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko jest też na stronie monier.pl dekarze, mapa i lista dystrybutorów i wszystkie aktualności od producenta

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2016, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że warto od czasu do czasu zainteresować się BHP w firmie, a szczególnie w dekarskiej. "Chodziłam" ostatnio po różnych forach szukając ciekawej stronki. Czytałam sporo o BHP na https://www.portalbhp.pl/instrukcje-bhp-286

Ten post był edytowany przez Krysieńka dnia: 2 września 2016, 10:49
Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2016, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

ale to nie nasza sprawa tylko dekarzy, także nie ma po co się dodatkowo tym zajmować. Przede wszystkim powinno się wybierać prawdziwych dekarzy z doświadczeniem oraz certyfikowanych takich których wyszkolił producent m.in Braas

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2016, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Może chodzi Ci o coś takiego: http://www.ambit.gda.pl/Dachowka-Ceramiczna/K oramic/Holenderka-OVH.htm ? Holenderka Meyer-Holsen ma nierównomierny kształt i rzeczywiście może coś podobnego przypominać na dachu?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2016, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo podobna do modelu Achat 10V od Braas, chociaż cenowo najbardziej teraz interesujące są dla mnie dachówki ze Stylowej Promocji 2016 szczególnie Rubin 13V i Topas 13V

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2016, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro już jesteśmy przy wyborze materiału oraz usług dekarskich,to polecam zwrócić uwagę także na www.DachyZulawy.pl gdzie zawsze znajdziecie pomoc oi porady,mamy niezbędne doświadczenie pod tym względem.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2016, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

w temacie dekarzy polecam firme www.dachstyl-ryki.pl ostatnio robilem remont i spisali się naprawde dobrze, a sporym ułatwieniem jest to, ze posiadaja sami wszelkie materialy dekarskie

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2016, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

z własnego doświadczenia uważam że najlepsze dachówki można znaleźć w bauen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 267

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >