Co trzeba wiedzieć przed kupnem kostki brukowej?

« Powrót do artykułu: Co trzeba wiedzieć przed kupnem... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

23 kwietnia 2014, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Zachęcam do zapoznania się z ofertą niemieckiej firmy http://www.natursteine-direktimporteur.de/.
Oferują wysokiej jakości cegły o strukturze drobnoziarnistej. Dostarczają bardzo twarde kamiennie
piaskowca od sprawdzonych i certyfikowanych jakości Europejskich kamieniołomów. Posiadają ponad
10-letnie doświadczenie w produkcji i imporcie. Gwarancja jakości, bezpieczeństwa oraz niezawodności!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2014, 19:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba wiedzieć jak reaguje na plamy i brud. Ja mam swoją z Hydrostopem. Takie powierzchnie są łatwe do czyszczenia, przez co cały czas mają atrakcyjny wygląda cały czas. Wystarczy zwykła woda i myjka :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2014, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

chcę położyć na podjeździe kostkę Ateny. też jest z systemem Hydrostop. zastanawiam się tylko czy kostkę z tym zabezpieczeniem trzeba jeszcze impregnować?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2014, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przede wszystkim szukałem dobrego producenta, jakiegoś sprawdzonego i takiego, który faktycznie sprzedaje rzeczy najwyższej jakości. Koniec końców, na podjeździe leży kostka z bruk betu. Wygląda świetnie, widać, że jakościowo jest bardzo dobra. A przy okazji bym zapytał, co uważacie na temat fugowania kostek?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2014, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Fugować koniecznie, bo wtedy się mniej kruszy. Kostka bez fugi jest układana ciasno i nie ma możliwosci pracować, stąd szybko się uszkadza. Poza tym w czasie deszczu woda wsiąka w fugi i sama kostka szybciej wysycha. A co do pytania zasadniczego, to oprócz producenta jeszcze bardzo ważne jest znaleźć ekipę, która się zna na tym. Mi o tych fugach powiedzieli w ditrichu (http://www.kostka-ditrich.pl). Rzeczywiście to się sprawdza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2015, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do czyszczenia kostki to wystarczy myjka wysokociśnieniowa, ja wynajmuję myjkę firmy Falch tutaj www.bthfast.pl by co jakiś czas wyczyścić teren wokół domu, przy okazji usuwam nia resztki betonu z rusztowań, które zostają po budowach

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2016, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej zamawiać produkty sprawdzonych producentów, ja na stronie http://gryf-kostka.pl/ widziałem bardzo dobrej jakości kostkę brukową

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2016, 18:43

Zgadzam sie: good 0 bad

kostka po pewnym czasie traci na swoim wyglądzie.
Mycie myjką to dobry pomysł.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2016, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Naprawdę używacie myjki ciśnieniowej do czyszczenia kostki?
A jaką konkretnie?
Zaglądałam do poradnika zakupowego na
http://www.budujesz.pl/wiadomosc/myjka-cisnie niowa-jak-wybrac-jaki-najlepszy/559/ , bo właśnie zastanawiam się nad zakupem takiej myjki.
Chciałabym taką wielofunkcyjną. Aby nadawała się zarówno do czyszczenia kostki czy murków na ogrodzie, jak również do mycia auta. Podobno taka myjka przydaje się też do sprzątania domu.
Którą polecacie ? Co kupić?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2018, 23:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Naprawdę świetny artykuł , mycie kostki myjką ciśnieniową to według mnie bardzo dobry pomysł na szybkie i efektowne sprzątanie, sam stoję przed wyborem myjki ciśnieniowej znalazłem taki ranking narzedzia101.pl co o nim sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >