Co wybrać naroznik czy sofę?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸

11 września 2015, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też uważam, że do salonu o wiele bardziej pasuje narożnik niż sofa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 września 2015, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Sofa pasuje do pokoju typowo gościnnego,gabinetu czy nawet dla nieco starszego dziecka. Aby w salonie zachować elegancje oraz luksus- powinniśmy postawić na dobry i szeroki narożnik,który znakomicie się sprawdzi.

www.Domartstyl.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2015, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli ma być z funkcją spania, to raczej sofe, bo w narożniku bardziej czuć łaczenia i troche srenio na złozonym spać. Ale jeśli ma tylko do siedzenia słuzyc, to ja bym wolał narożnik.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2015, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

zależy jaki ma się rozstaw mebli i do czego ten mebel ma służyć dokłądnie

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2017, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

No cóż, zależy co komu się podoba, ja zdecydowanie wolę narożniki, sa bardzie praktyczne niż sofy. Też teraz meblujemy nasz salon i postawimy w nim właśnie narożnik, nawet wiemy już jaki, w Ola Mebluje mają dość duży wybór i to bardzo ciekawe rozwiązania. Obojgu nam spodobał się jeden, który de facto już zamówiliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2017, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja preferuję sofę, ponieważ zajmuje mniej miejsca, a niestety nie mam zbyt dużego salonu. Do tego można dostawić jakiś fajny fotel i już całkiem ciekawie salon wygląda

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2017, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

A moim zdaniem wybór jest bardziej uzależniony od powierzchni, narożnik w małych pokojach zajmie jednak sporo miejsca. Nasz jest własnie niewielki i dlatego zdecydowaliśmy sie na kanapę Dakota z Meble Hot. Klasyczna forma z nutą nowoczesności i co dla nas ważne z funkcją spania, wspaniały i stosunkowo niedrogi mebel, z którego do dziś jesteśmy zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2017, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie narożnik jest bardziej funkcjonalny. Szczególnie w małych mieszkaniach.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2017, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jakoś wolę sofy, narożniki zajmują dużo miejsca i niekoniecznie są wygodne. Ostatnio kupiłam do siebie do salonu fajną sofę w salonie meblowym Meblo Dom II w Rzeszowie na Armii Krajowej 24. Mają tez sklep internetowy, więc przejrzyj sobie, może coś Cię zainspiruje.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2017, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam niewielki narożnik. Jest bardzo wygodny i praktyczniejszy od sofy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >