Co wybrać naroznik czy sofę?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

9 listopada 2011, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

tylko sofa (przynajmniej w tym tradycyjnym rozumieniu) się nie rozkłada.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2011, 22:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli masz dylemat narożnik czy sofa możesz wybrać rozwiązanie pośrednie czyli sofa + pufa (np.: otwierana) przy zestawieniu uzyskujesz właściwie narożnik, a kiedy pufa ci przeszkadza przesuwasz ją w inne miejsce. Możesz też spróbować stworzyć włąsny zestaw z sof modułowych, który możesz dowolnie rozplanować. http://www.idealmeble.pl/catalog,pl,sofy,9.ht ml

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2011, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym wybrała zdecydowanie sofę, narożniki jakoś mnie nie przekonują. Ale, żeby mieć więcej miejsc siedzących, możesz ustawić dwie mniejsza sofy albo dopasować do sofy dużą pufę. Widziałam też w niektórych sklepach meblowych sofa + coś w rodzaju szezlonga, wyglądało to bardzo ładnie i ciekawie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2011, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

jednak preferowałbym coś co się rozkłada, no ale blok mnie ogranicza. Ale jeśli miałbym dom to szezlong (musi być nowoczesny, tych starych wersji a la Pani Pompadour nie lubię)!


Tyle, że szezlong jest dla jednej osoby, więc gości na tym nie posadzę:)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2011, 22:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Szezlong tylko do naprawdę dużych wnętrz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2011, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

To coś na zdjęciu to bardziej mi pasuje do domów gwiazd które chcą się pochwalić jakimś nowym gadżetem, bo nie mają co robić z wolną powierzchnią swojej willi, i z pieniędzmi, mi się nie podobają te meble i już

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2011, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

kwestia gustu, dla mnie ok. Męskie, bo sama nazwa szezlong kojarzy mi się z filmami kostiumowymi:)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2011, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Narożnik jest bardzo praktyczne,w szczególności kiedy mamy większy pokój i nie wiemy jak go zaaranżować. Sofa też zyskuje moją aprobate,ale jednak wolę narożnik.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2011, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Też wolę narożnik, praktyczny, więcej miejsca do siedzenia i nie trzeba mieć już foteli.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2011, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

też mi się tak wydaje. No, ale to - jak już mówiłam - kwestia gustu i funkcji jaką ma spełniać.
A z jakiego materiału taki narożnik? często te tapicerki pękają lub przecierają się.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >