Co wybrać: żaluzje czy rolety?

« Powrót do artykułu: Co wybrać: żaluzje czy rolety? | « Powrót do grupy: Wnętrza

17 lipca 2018, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem rolety są bardziej praktyczne i wytrzymałe, a dla mnie to ważne bo mam kota w domu, który lubi się wieszać na takich konstrukcjach :D ekipa www.decosquare.pl miała najlepszą ofertę w Poznaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2018, 21:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co, ja mieszkam w Warszawie i mogę polecić Ci firmę Anex Okna, ponieważ mają w ofercie zarówno rolety zewnętrzne jak i duży wybór dekoracji okiennych w formie rolet wewnętrznych. Można u nich liczyć na profesjonalną obsługę, która jest chętna do pomocy, dobrze zestawioną ofertę świetnych producentów oraz przystępne ceny które również można ponegocjować ze sprzedawcą :) Współpracę z nimi wspominam bardzo pozytywnie, czego potwierdzeniem też są dobrze zamontowane i działające rolety zewnętrzne :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 sierpnia 2018, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj tak, rolety znacznie lepsze. W tym momencie mam żaluzje i nie jestem zadowolona

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2018, 18:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez dwóch zdań - rolety!

Zgłoś | Cytuj | Link

przedwczoraj, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedy decydujemy się na zakup rolety rzymskiej na taras, ważne jest, aby wziąć pod uwagę jej łatwość czyszczenia. Rolety, które są proste do utrzymania w czystości i mogą być łatwo demontowane do prania lub czyszczenia, stanowią praktyczne rozwiązanie dla każdego tarasu. Warto poszukać modeli, które oferują materiały zmywalne lub takie, które można bez problemu czyścić wilgotną ściereczką. Szczegółowe informacje na temat pielęgnacji i utrzymania rolet rzymskich w czystości znajdują się tutaj https://sdcenter.pl/jak-wybrac-rolete-rzymska -na-taras/ co jest niezbędne dla zachowania ich estetyki na dłuższy czas.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

przedwczoraj, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

valtrex cream

Zgłoś | Cytuj | Link

przedwczoraj, 09:03

Zgadzam sie: good 0 bad

metformin 200 mg

Zgłoś | Cytuj | Link

przedwczoraj, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

synthroid 112

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 354

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >