Co wybrać - żaluzje, rolety, czy firanki?

« Powrót do artykułu: Co wybrać - żaluzje, rolety,... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

23 kwietnia 2018, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim skromnym zdaniem dość ciekawym rozwiązaniem są żaluzje fasadowe, coś takiego jak tutaj: www.res-dom.pl/zaluzje, jakoś lepiej takie rozwiązanie się sprawdza niż zwykłe rolety, albo zasłony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2018, 22:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej. Jestem świeżo po instalacji w domu i konsultacjach z firmą z Sulejówka. I powiem, że pod względem inwazyjności montażu czy ceny to te osłony porównywalne do siebie. Kwestia przemyślenia estetyki. Takie żaluzje aluminiowe to bardziej klasyczne rozwiązanie i chyba gdzie byś ich nie wstawiał to zawsze będą pasować ale też nikt nie padnie z wrażenia jak je zobaczy :) Natomiast co do rolet to właśnie wyposażałem w nie swój salon i robią fajne wrażenie ale decyzja to nie taka prosta sprawa. Jak wejdziesz tu w rolety materiałowe to zobaczysz co mam na myśli - są różne typy i to wymaga przemyślenia jaki typ i czy będą pasować do wystroju mieszkania. Ja miałem fart bo mi za free pomógł architekt od OslonyDoOkien.pl ale chyba nie każda firma ma coś takiego w ofercie wiec radzę uzbroić się w czas :)
Dobrego wieczoru!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2018, 01:57

Zgadzam sie: good 0 bad

To już jest uzależnione od stylu w jakim postanowiłeś zachować wnętrze. Firanki to najlepsze rozwiązanie dla klasycznych pomieszczeń z tradycyjnymi meblami. Zupełnie tak jak u nas w domu! Specjalnie zakupiliśmy firanki z oferty http://firany-marzen.pl/ , nadały sporo uroku!

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2018, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam w domu firanki i rolety ale moja córka nie chciała firanek tylko zażyczyła do siebie do pokoju rolety noc i dzień. Jeżeli tak jej pasuję to do czego nie. Poszukałam w internecie i znalazłam bardzo fajne rolety dzień i noc w tym sklepie www.doormir.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2018, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum :) To chyba jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań i połączeń, czyli rolety oraz firanki. Jedyne na co warto zwrócić uwagę to dobór odpowiedniej kolorystyki rolet, zobaczcie na
Plisy-rolety.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2018, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię jednak klasykę i ponadczasowe firanki. Ostatnio postanowiłam je wymienić na nowe i zamówiłam firany na całe okno z firmy www.firany-marzen.pl i przepięknie to wygląda. Warto zaglądać na ich stronę bo maja bardzo fajne promocję.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2018, 07:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowałem się na firanki. Być może sprawa wydaje się banalna, jednak odpowiednia aranżacja nawet i w tym przypadku jest wskazana. Postanowiłem skorzystać z usług http://www.salon-firan-design.pl/ , dzięki którym stałem się nie tylko właścicielem fantastycznych firanek, ale również zajęli się ich właściwą aranżacją.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2018, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też lubię firanki zwłaszcza długie, który dają dostojny efekt wnętrzu. Ostatnio kupowałam bardzo ładne firany o takie w tym sklepie https://tendina.pl/pl/p/Firanka-szyta-z-tiulu -Tessa-L-250x800-cm-biala/65704.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2018, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety są obecnie chyba najlepszą opcją. W roletach też panuje największy wybór. Ja sam zdecydowałem się na rolety rzymskie. Zakupiłem je od firmy www.roletaszczecin.pl Mają szeroki wybór rolet, żaluzji i innych zasłon na okna.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2018, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

W tej kwestii mam podobne zdanie, również uważam ze rolety lub żaluzje to bardzo dobra o ile nie najlepsza opcja pod kątem praktycznych dekoracji okiennych. Wystarczy wybrać tylko ich odpowiednią kolorystykę.

Domartstyl.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >