Co z fugami??

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

21 lutego 2009, 22:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Z fugami mam straszny problem, chciałam jasne i teraz po dwóch tygodniach od czyszczenia już nie są zbyt ciekawe. Impregnowanie nie pomogło. Zamierzamy je więc wyskrobać i położyć nowe i tu moje pytanie słyszeliście może o fugach, które po nałożeniu robią się jak kauczuk i nie przyjmują żadnego brudu? Gdyby ktoś mi podał linka do tej maszynki z nasadką do wyskrobywania fug, to będę wdzięczna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2009, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez bym chętnie spróbował tych kauczukowych fug, bo te które mam (silikon sanitarny), mimo iż zostały położone 1,5 miesiąca temu wyglądają beznadziejnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2009, 17:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Z tego co widzę to już teraz wszyscy fachowcy przechodzą na kauczuk, od silikonów już się odchodzi.
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2010, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik madlinka napisał: Z fugami mam straszny problem, chciałam jasne i teraz po dwóch tygodniach od czyszczenia już nie są zbyt ciekawe. Impregnowanie nie pomogło. Zamierzamy je więc wyskrobać i położyć nowe i tu moje pytanie słyszeliście może o fugach, które po nałożeniu robią się jak kauczuk i nie przyjmują żadnego brudu? Gdyby ktoś mi podał linka do tej maszynki z nasadką do wyskrobywania fug, to będę wdzięczna.

Dołączam się do prośby - u mnie jest problem nietrafionego koloru fug. Psują cały efekt. Bardzo chcę je wymienić. Interesuje bardzo to urządzenie do wyskrobywania fug.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2010, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Zatrudniłam dwóch panów, ładnie wyskrobali mi te fugi takimi zwykłymi skrobaczkami z Castoramy, tam gdzie były twardsze użyli piły tarczowej. Położyli mi tą fugę: http://www.efugi.pl/p/pl/109/kerapoxy+srebrny-111++2kg-.html (inny co prawda kolor ale pokazuje tylko o którą mi chodzi). Jestem bardzo zadowolona, fuga leży już 2 miesiące i wygląda jak świeżo położona w ogóle nie wnika w nią brud żaden, nawet tłuszcze. Polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lutego 2011, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

mi się wydaje że czyszczenie fugi a jej wymiana to coś innego...
przy jednej rzeczy przyda się sopro do czyszczenia czy jakiś tam mazak kolorujący do fug - a w drugim czyli wymiana calej fugi przez skrobanie - obydwie rzeczy są o czymś innym

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 503

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >